Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kihűlt részéről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihűlt részéről a szerelem és csak ragaszkodik?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje vagyunk együtt(5+), de változó időközönként előjönnek időszakok, amikor úgy érzem, igazán csak engem foglalkoztat a kapcsolatunk. Összességében jól megvagyunk. Többször megbeszéltünk, hogy milyen jó, hogy ennyi ideje együtt vagyunk és kitartunk egymás mellett. Engem viszont olykor zavar a közömbössége, illetve, mostanság kicsit az önzősége és a tisztelet hiánya. Szex van.

Ha szép szóval elmondom a gondomat és hogy mire vágyom, mivel tehetne boldogabbá, akkor vagy csak néz rám bociszemekkel, hogy ne haragudjak, vagy éreztet némi pozitív törekvést.

Nemrég volt egy nehéz időszakom, amikor nagyon aranyosan támogatott mindenben, de most ismét ilyenbe kerültem és most valahogy egészen másmilyen velem. (persze én is, de talán érthető)

Én az évek alatt mindig igyekeztem mindent megtenni amivel a kedvében járhatok (kaja, szex, apróságok), de úgy gondolom, egy nőnek (aki számára elvileg a legkedvesebb)is szüksége van az apró figyelmességekre, amivel boldoggá lehet tenni és ezáltal az egész kapcsolatot. Elmondtam már neki többször is, hogy számomra mik ezek a dolgok, ami szerintem sokszor a békülést is megkönnyítené. Akkor úgy látszott megértette és volt is hogy láttam a fejlődést, de akkor magától miért nem teszi? Ragaszkodik, de nem tudom hogy szeret-e még...



2015. febr. 18. 11:29
 1/1 opened paradise ***** válasza:

Ha múltkor tett,akkor valószínűleg érez is valamit,csak lusta.

A beszéd jó,kell is,de nem úgy,hogy parancsnak fogja fel.

2015. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!