Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mentsem meg a kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mentsem meg a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, rengeteget küzdöttem azért, hogy megszerezzem, "szerelem volt első látásra". Minden annyira tökéletesen ment, a szex, beszélgettünk, megértettük egymást mindenben, ha valami probléma volt meg tudtuk beszélni, mellette önmagam lehetek, nem kell minden reggel tökéletes sminkben állnom és mindig tökéletesnek mutatnom magam. Viszont ellaposodott a dolog 1 év után. Talán túl sokat voltunk együtt túl hamar, most együtt is élünk, csak a hétvégéket töltjük külön, az a családé. A szex részemről nem hiányzik, először azt hittem, hogy csak a fogamzásgátló miatt, de abbahagytam és nem változott. Egyre többet veszekedünk is, apróságokon. Kicsit gyerekes is hozzám képest, én 23 éves lány vagyok, ő 2 évvel fiatalabb. Semmiképpen sem akarok szakítani, de ez így most nagyon rossz, mit tegyek, hogy újra fellendüljön a dolog? Más 50 évet is kibír a párja mellett, és én komolyan gondolom ezt az egészet.

2015. febr. 15. 23:09
 1/1 anonim válasza:

Mindig vannak nehéz idők.

Nálunk fel éve van kb.(Több mint 1 éve együtt lakunk) De mi most leszünk 4 évesek és már lassan egy éve megkerte a kezem.

Szerintem tenni kell érte nem csak neked neki is:)

Elsőnek üljetek le és full komolyan beszéljetek meg h te mit érzel és ő mit érez .

1.kérdés szerelem? Szeretet ? Itt meg annyira megszokasról nem beszélgetünk szerintem ennyi idő után.

Ha ez megvan utána csináljátok több romantikus programot.

ha már nem kívánod a szexet vele akkor szerintem itt a vége a kapcsolatnak.vagy próbáljátok ki több dolgot az ágyba h kíván és ne legyen unalmas.

2015. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!