Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami javaslat?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel eggyütt élünk de néha már sok belőle kicsit. Jó lenne kikapcsolódni,de nehéz eset,van amikor azért is nyavajog ha a kutyát simogatom nem őt -.- kikapcsolódásnak nekem annyi is elég hogy xboxozok eggyet nem egyből a haverokkal berugni , nem erre gondolok csak amit szeretek alig merem csinálni melette nehogy besértődjön azon is.Amúgy szeretem meg jól meg vagyunk csak több szabad időre vágyom,ő meg azt mondja neki több szeretetre van szüksége,pedig szerintem szeretgetem igyis eleget.

Valami ötlet?


2015. máj. 18. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Valahol meg kell húzni a határt,mert ez egyre rosszabb lesz sajnos.

Kommunikáció,kompromisszumkészség mindkét fél részéről,ez másképp nem megy,ha ezek nem működnek,abból nem sok jó sül ki...

2015. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ismered az 5 szeretet nyelvet? lehet te azt hiszed szeretgeted eleget, közben meg teljesen máshogy kellene kifejezned felé a szereteted és akkor neki is "elég lenne"...

ha érdekel az 5 szeretet nyelv: Gary Chapman: A szerelem pszichológiája


És az, hogy már az gond, hogy a kutyát simogatod és nem őt az elég nagy problémát jelent...vagy betegesen féltékeny, vagy tényleg nem kap elég szeretetet...vagy semmi nem elég neki...

2015. máj. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki 0‹2tleteket, kreat¨Źv elfoglalts¨¤gokhoz, amelyeken kereszt¨šl elkezdhet kibontakozni.A t0‹2bb figyelem, nem sokkal t0‹2bb ann¨¤l, mint ¨¨rszevenni a t0‹2r¨¨kenys¨¨g¨¨t, ami az 0‹2nismeret hi¨¤ny¨¤b¨Žl ad¨°dik p¨¤rodn¨¤l.Amennyiben tal¨¤lna valami kreat¨Źv elfoglalts¨¤got, amit m¨¨g ¨¨lvezni is tud, fejl0‹1dhetne ¨¤lltala.Er0‹1s0‹2dhetne benne egy pont, ami akkor is vele marad, ha te nem vagy ott.
2015. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* Szerintem adj neki ötleteket, kreatìv elfoglaltsàgokhoz, amelyeken keresztül elkezdhet kibontakozni.A több figyelem, nem sokkal több annàl, mint èrszevenni a törèkenysègèt, ami az önismeret hiànyàból adòdik pàrodnàl.Amennyiben talàlna valami kreatìv elfoglaltsàgot, amit mèg èlvezni is tud, fejlõdhetne àlltala.Erõsödhetne benne egy pont, ami akkor is vele marad, ha te nem vagy ott.
2015. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!