Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért lett státusz, divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett státusz, divat a fiataloknál az összeköltözés? Miért kell lenézni azt, aki nem teszi?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk kapcsolatban, de mindketten csak ebben az évben kezdtünk el dolgozni. Úgy döntöttünk, félretesszük a fizetést és összegyűjtünk egy lakásra. A szüleink támogatnak is ebben (hogy lakhatunk addig otthon). A környezetünkben viszont a velünk egykorúak mindig csak fintorognak, meg fitogtatják hogy bezzeg ők, már együtt élnek (és elszórják az összes pénzt az albérletre). Tényleg ennyire rossz ez? 2 utcányira lakunk egymástól, szinte sülve-főve együtt vagyunk, együtt alvás is szokott lenni, főztem is már rá stb.

Más lenne a helyzet, ha ő már 10-15 évvel idősebb lenne fix. egzisztenciával, 10 év munkaviszonnyal, házzal, kocsival... de egykorúak vagyunk, szegények és pályakezdők :D


2015. máj. 18. 20:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, hogy a szerelmeddel együtt élni miért is lenne pénzkidobás? Amiket most felsoroltál, mind-mind kifogás, mert egyszerűen még nem állsz készen az önállósodásra. Könnyebb még a szülők szárnyai alatt lenni és segítséggel tovább élni, minthogy egyedül megoldd az együttélés minden dolgát. Nem is egyedül, hanem a pároddal. Lehet alkalmatlan vagy még egy komoly kapcsolatra, idő kell még Neked, hogy összeboronálódjatok. Az együttélést pedig tényleg ki kell próbálni, egyből házat venni nem érdemes! Lakva ismerszik meg az ember! Én a helyetekben összekuporgatnék 2-3 hónapnyira való összeget, majd szépen ellébecolnék munkát keresni, ahol jobb lenne a fizetés és ha mindketten találnátok jó melót plusz albit, akkor összeköltöznék. Én 24 vagyok, a barátom 25, 3 éve vagyunk együtt, eddig iskolába jártunk, most kezdünk neki dolgozni. Ahol eddig laktunk albérletben (összeköltözve, hétvégenként hazaruccantunk), ott maradhatunk és jó állást is fogtunk ki. Félre is tudunk majd tenni. Mindent megoldottunk, idő kellett hozzá, sok nézelődés, de együtt akartunk lenni mindenképpen és ezt elfogjuk érni úgy, hogy kijöjjünk a pénzből! Meglehetne ezt oldani, ha nagyon akarnátok! Csak nem álltok/állsz még készen erre...
2015. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Oké, hogy te tudsz főzni, mosni, takarítani, de hogy reagálsz, ha rossz lábbal kel fel, hisztizik, veszekszik, mert a munkahelyen problémája van? Ha te hulla fáradtan haza vonszolod magad, csak hideget kajálnál, esnél össze, de a lakás szalad, őt vacsival kéne hazavárni? Ugyan már, a randizgatáshoz a legjobb arcodat viszed, de minden nap felkelni és együtt lefeküdni... Na az kihívás. Gőzöd nincs róla, hogy mivel jár egy összeköltözés, mikor már nem csak magadért vagy felelős, de másért is... Összerakjátok a pénzt, vesztek egy házat és kiderül, hogy nem illetek össze. Ez nem pár együtt alvásból fog kiderülni, hanem hosszú hónapok együtt töltött hétköznapjaitól...
2015. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
miért kellene vacsival hazavárnia, ha nagyon fáradt, és nem akar főzni?
2015. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!