Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, tényleg jobban tisztel...

Lányok, tényleg jobban tisztelitek a pasit ha ő parancsol minél több dologban?

Figyelt kérdés
Egyik haveromnak az öccse és a bnője szétköltöztek nemrég, és a csaj indoka az volt a szakításra, hogy túl engedékeny volt a srác, neki az kell egy együttélésben, azt élvezi ha "alá van rendelve" a pasinak. Mennyire gyakori dolog ez vajon a csajoknál, ha annyira komolyan veszik, hogy még egy együttélést is képesek megszakítani miatta?

2013. dec. 22. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leginkább az számít, hogy meg tudjam vele beszélni a komoly döntéseket. De ugyanakkor vannak területek amihez nem értek és így nem is kontárkodok bele. Akkor legyen szíves ne az én véleményem kikérni ez ügybe.

Illetve nekem is vannak az élet olyan részein jártasságom, ahol a legtöbb férfinek nincs. És nem is akarom, hogy beleszóljon az ebbéli döntéseimbe.

2013. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.


+1

2013. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül a férfi a családfő. Én is szakítottam már ilyen miatt.
2013. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alfonzával vagyok egy véleményen és hozzátenném, hogy nem szeretem, ha parancsolgatnak.
2013. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten utálom, ha parancsolgatni akarnak nekem. Barátom elég engedékeny, sokszor van az, hogy azt mondja valamire, neki mindegy és akkor én döntöm el mi legyen. Szerintem ezzel semmi probléma. Egyikünk sem erőltet rá a másikra semmit és ez így a jó.


Szerintem sok lány egyszerűen rém ostoba és semmiben nem tudnak egyedül döntésre jutni, ezért bíznák inkább a férfire a dolgokat.

2013. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Agnes Crumplebottom


Ha ez a szépséggel párosul az a tökéletes nő :)

2014. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!