Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak itt olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akik tinédzserkorban találták meg a szerelmet és azóta boldogok? (Azóta már nem tinik, hanem felnőttek, régóta együtt vannak)

Figyelt kérdés

Nem jut eszedbe néha, hogy "mi lett volna, ha..."? Nincs túl sok kapuzárási pánik-szerűség?

Nem gondoljátok, hogy túl korán jött a dolog és nem tudtátok kiélni magatokat?


Köszi a válaszokat!



2015. máj. 30. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

18 évesen jöttem össze a férjemmel, idén leszek 28, szóval lassan 10 éve együtt vagyunk, mondhatni, hogy elég fiatalon jöttünk össze és tartós a dolog, házasok is vagyunk már és gyerekünk is van.

Viszont neki is volt előélete és nekem is. Én korán kezdtem úgymond a pasizást, kapcsolatokat, 15 évesen volt az első barátom és amikor nem volt barátom, akkor volt szexkapcsolatom is. Szóval attól függetlenül, hogy fiatal korom óta vagyok folyamatosan együtt valakivel, kiéltem magam. Szóval nálam nincs olyan, hogy mi lett volna, ha...

2015. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értemértem. :D

És mások? Ne már, hogy csak egy ilyen ember legyen itt...

2015. máj. 30. 21:09
 3/3 DR.Strange válasza:
0%
Nyugalom vannak mások is. Én 16 évesen jöttem össze a barátnőmmel most 19 vagyok, és néha úgy érzem magam mint egy 50 éves krapek. Nem jó komoly kapcsolatot csinálni fiatalon.. ha normális ember vagy nem mész bele komoly kapcsolatokba ilyen fiatalon. Én is vágytam rá még 14-15 évesen hogy megtaláljam a nagy gyerekkori szerelmemet aztán mint kiderült a realitás egy csöppet eltért az én elképzeléseimtől. De ettől függetlenül vannak olyan emberek akik fiatalkoruk óta együtt vannak. Csak szerintem gyenge jelleműek. Sokat bizonytalankodnak. (óó hogyha 20 évesen másvalakivel...) ismerjük ezeket.
2016. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!