Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Erre most mit lehet mondani? :DDD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre most mit lehet mondani? :DDD

Figyelt kérdés

Szóval párommal együtt élünk albérletben. Nagyjából bútorozott, elektromos háztartási cuccokkal ellátott.

Egyik berendezést le akartuk cserélni sajátra, jobbra, mert az ottani elég gyatra volt. Jobban mondva, pontosítanék, a párom akarta lecserélni, mert hogy kell abból a jobb, a nagyobb, legalább az már a miénk lesz.


Én végig elleneztem, hogy ez nem fog beleférni a költségvetésünkbe, mert általában minden hónapban éppen kijövünk, és nincs ilyenre több tíz ezrünk pluszban.

Ő túlórázott, így már laikus emberként tök jónak gondolta ő, hogy megvehető így a dolog, viszont én ezek ellenére is tiltakoztam, hogy hiába hiszi azt hogy így is belefér: nem fog.

Szülei buzdították, hogy vegyük csak meg, kell az, jó az, ha lecseréljük.

Végig elleneztem és borítékoltam neki a vétel előtt sorsunkat: hó közepére nem lesz pénzünk.

"de lesz, minden szuper", ő így gondolta és másra hallgatott.

Most itt vagyunk hó közepén kb. semmi pénzzel, és még a szüleinek áll feljebb hogy mi nem tudunk spórolni.

Erre reagálnám én:

1. minek avatkoznak bele egyáltalán 2 felnőtt ember életébe? le kellene válni...végig nem tetszett ez nekem..

2. ők bíztatták a vételre a páromat, míg én elleneztem..

vagyis egyék meg amit főztek az okos tanácsaikkal együtt.

Meg a párom is hogy nem hitt nekem..huszonéveim elején járva több eszem volt, mint nekik 3-an öszevetve..


(végül pár megjegyzés a kakaskodó válaszadóknak:

1. elleneztem végig, aztán úgy került sor mégis a vásárlásra, hogy rengeteget veszekedtünk, és ráhagytam, hogy majd belátja, hogy odaérünk hogy nincs pénz és jó lesz tanulópénznek.

2. Nem magamat akarom dícsérni, egyszerűen csak ki akarom önteni a lelkem nektek, mert beleőrülök, és jó lenne 1-2 jó gondolatot olvasni tőletek)


2015. jún. 11. 13:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ebben a helyzetben neked volt igazad, ès gondolom ezt a szūlők is làttàk akkor,de tudod van az a "csakazèrtis" nekem legyen igazam. Te voltàl az okosabb, mert engedtèl. A pàrod meg majd megtanulja hogy pàr 10 ezret össze is lehet rakosgatni, ha olyan dologròl van szò, ami vàrhat.
2015. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

hát igen, én szóltam hogy hiába hiszed, hogy kifutja, nem fogja, hanem gyűjteni kell ha valamit akar az ember.

köszi :)

2015. jún. 11. 13:40
 13/33 anonim ***** válasza:
Mi jót vettetek?
2015. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
22%
Ne haragudj kérdező, de nem igazán értem, hogy mi a kérdésednek a tárgya/értelme.
2015. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
ezt én is pontosítottam, hogy nincs is konkrét kérdés és lényeg benne, csak a lelkem kiöntése a lényeg, és 1-2 szót várok ha valaki hozzáfűzne valamit :)
2015. jún. 11. 13:52
 16/33 anonim ***** válasza:
84%

mint a sógorom esete, párom mond valamit az hülyeség bezzeg ha ő akkor milyen okosat mondott(akkor is ha ugyanazt nyögte ki).Itt a hasonlóság a szelektív memória, a szülők arra emlékeznek amire emlékezni akarnak és nem arra ami ténylegesen megtörtént.

Mi már beletörődtünk, hogy mondhatunk akármi okosat az hülyeség bezzeg ha a sógor és neje...

2015. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%
valamelyikőtök nem fogyózik? mert ez hatásos módszer, havi 1x megcsinálod, és a másik felében alig eszel tuti nyerő megoldás...máskor se tömd meg magad és tartod a súlyod...
2015. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az jutott eszembe hogy eleg szomoru hogy fiatal dolgozo parnak egy par 10 ezres kiadas olyan ervagas hogy honap kozepere nincs semmi penzuk. Mi van ha jon valami varatlan kiadas?
2015. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

rengetegszer sulykolom a sulykolom ezt is, hogy mi lesz ha váratlanul jön valami. Egyelőre nekem kellene találni másik munkát, mert az a havi 79ezer nem sok :) sajna ilyen minimálbéres világban élünk :)

kiadsam! 50 kilóról azt hiszem nem fogynom kellene :D és a párom is rohadt vékony :D

2015. jún. 11. 14:00
 20/33 A kérdező kommentje:
sulykolom..kétszer ment, bocs :)
2015. jún. 11. 14:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!