Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Probléma-e, ha az együtt élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma-e, ha az együtt élő pár mindkét tagja konfliktuskerülő személyiség?

Figyelt kérdés
Mind a párom, mind én konfliktuskerülő személyiségek vagyunk. Ez adottság, nem szeretünk veszekedni, az ellentétes álláspontokra az a jellemző, hogy mind a ketten úgy állunk hozzá, hogy "biztos a másiknak van igaza." Ez a most néhány éves kapcsolatban eddig nem okozott gondot, de fog-e a későbbiekben? Mert sokan mondják, hogy néha szükségesek az alaposabb veszekedések is. Van még valaki így?

2015. jún. 13. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen fog problémákat okozni még a későbbiekben.
2015. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
abból mi baj lehet?
2015. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
El fogtok hidegülni egymástól, mert előbb-utóbb más úton fogtok járni.
2015. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:
100%
Az nem baj, hogy nem akartok konfliktust, de ettől még meg kell tudnotok beszélni egymással a fontos dolgokat, személyes problémákat. Ha ez megy, és őszintén szeretitek egymást, akkor nagyszerű kapcsolatotok lesz. :)
2015. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem, veszekedni nem kell de ha vmi probléma felmerül, azt igenis meg kell beszélni.
2015. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Gond lehet. Ilyen típusú emberek nem szólnak a másiknak semmiért, nehogy az megsértődjön, vagy dühös legyen, csakhogy így esélyt sem adnak az illetőnek, hogy kijavíthassa a hibáit. Így aztán szegény tök boldogan elvan, ám egyszer eléjük toppan az ingerült, hónapok óta dédelgetett sérelmeket tűrhetetlennek érző párjuk, aki közli, hogy vége. Persze nem indokolja meg normálisan még ekkor sem... mert hát abból vita kerekedhet. Így aztán döbbent exek egész sorát hagyják hátra, csak mert nem képesek az őszinteségre, aminek következményei is lehetnek.
2015. jún. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez a férjemmel két éve a válás szélére sodort.

Egy igazi ajtócsapkodós-különköltözős veszekedés jött össze, az évek alatt felgyűlt sérelmekből.

Sok munkánk volt benne, mire újra egymásra és magunkra találunk.

Viszont a házasságunk jobb mint valaha!

2015. jún. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az, az asszony túlzottan is... szóval tapintatból én is kerülni kezdtem minden kényes témát (és azt se tudhattam, neki mi a kényes téma) - de maradtam vele még pár évig, amíg a gyerekek kicsik voltak, - de úgy éreztem, tök egyedülálló vagyok.
2015. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Õszintén szerintem szükség van rá mert a kibékülés megerösiti a kapcsolatodat a párodal!!!
2015. jún. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem maga a "veszekedés" kell, de hát csak meg kéne tanulni kezelni az együttes döntéshozatalt.

Lehet nagyon előreszaladok az időben, - de pl. ha lesz gyereketek... akkor ez nagyon nem fog menni.


Mi legyen a neve? - Ez sem "konfliktus" , de hát csak meg kéne beszélni, ha meg lázas, akkor ott a kérdés, hogy vigyétek-e orvoshoz... és még millió ilyen.


Egy társkapcsolatból, ha kiveszem a közös döntés lehetőségét.... hát nem tudom mi marad.

2015. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!