Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogosan zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dyamortal kérdése:

Szerintetek jogosan zavar az, hogy a baratnom orizgeti az expasijaival a kepeit?

Figyelt kérdés
Nemreg megtalaltam a baratnom gepen az osszes eddigi parkapcsolata alatt keszult kozos kepeit kirandulas stb sot meg a csavorol is van intim kepe. Amikor szova tettem en lettem a szemet....o azt mondja h o nem torodik azokkal a kepekkel nem szokta oket nezegetni. En csak azt nem ertem hogy a srac egy orbitalis barom elmondasa szerint utalja akkor ilyen emberrol egyaltalan miert kell kepeket orizgetni plane ha nem is erdekli. Engem viszont ez elegge duhit,zavar es bant. Mit tanacsoltok?

2015. jún. 15. 15:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is megvan mind. Nem szoktam nézegetni, de nyolcvanéves nyugdíjasként lehet, hogy átnézem az életem. Nincs jogod meghatározni neki, melyik emléket őrzi meg és melyiket nem. Ha nem vagy magadban elég biztos, az nem az ő hibája.
2015. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért dobná ki a képeket a múltjáról? Majd egyszer, idős korában jó lesz visszanézegetni. Nem a pasi miatt, hanem a fiatalkori emlékek miatt.
2015. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Csak azt nem ertem hogy ha utalja a csavot es azt mondja ot nem erdeklik ezek a kepek akkor miert tartogatja. Termeszetesen en nem akarom eldonteni hogx mire emlekezzen. Nekem nem is a regi kapcsolataival van bajom konkretan engem az utolso kapcsolata tesz idegre mert volt szerencsem ismeri azt az embert es egy eleg nagx barom.
2015. jún. 15. 15:17
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
És? Ha nem lenne róla képe, akkor el is tűnne? Nem értelek. Barom volt, és? Vele volt és ez akkor is így marad, ha kidobja a képeket. Szerintem jobb, ha megtartja, legalább tuti soha nem felejti el, milyen volt. Neked viszont problémáid vannak, amivel törődnöd kellene. Ennek a hozzáállásnak nem az ex az oka, hanem valami más. Neked kell tudnod, mi.
2015. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
16%
Én minden képet kitöröltem az exeimről, ami őket vagy kettőnket ábrázol. Olyan képet hagytam csak meg, amin olyan családtagommal vagyok, akiről nincs képem, vagy nem akarom kidobni. Nem akarok nosztalgiázni a régi csalódásokon, úgyhogy minek tartogassam? A barátnőd nem tudom, mi szükségét érzi a tárolásnak, legfeljebb ha kiírja és archiválja őket, azt tudnám megérteni. Az intim kép viszont elég zavaró.. ha veled tervezi az életét, mikor és mi okból tervezi, hogy ezeket előveszi nosztalgiázni?
2015. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
*olyan családtagommal van
2015. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

Én is megőrzök minden marhaságot, ami belefér egy dobozba. 5 évente egyszer megnézek belőle valamit. Az biztos hogy nem hagynám kidobatni senkivel.


Amit korábban írtak, hogy a rossz emlékekről is jó ha van emlékeztető, azt én tényleg használtam is.


Te biztos nem ezt csinálod, rendben van, de mint látod van aki máshogy gondolkodik mint te.


5: informatikus vagyok, biztonságosan archiválni képeket az egyik legnehezebb feladat. Biztosan nem laikusoknak való. A célszerű kiindulópont például pont az, hogy NEM törli a gépéről. Vagyis pontosan az ellenkezője mint amit el szeretnél érni.

2015. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
En is kitoroltem szinten minden kepet az exeimrol ami volt kozos kep vagy barmi...nyilvan ezert is ertem meg nehezen hogy plane ha o azt mondja h neki sem kellenek azok akkor minek leteznek meg mindig. Szerintem ez egx kenyes tema amit senki nem latna vagy tapasztalna meg szivesen. Nemreg voltunk libegozni...nekem nagyon nagx elmeny volt mert meg soha nem libegoztem es egy kulonleges pillanatnak eltem meg meg kepet is csinaltunk rola aztan tudjatok milyen rossz erzes volt amikor meglattam hogy az exevel is megcsinalta ugxan azt a kepet mint velem szamomra kicsit elvesztette a varazsat.
2015. jún. 15. 15:51
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg az a bajod, hogy egyszer régen az exével is csináltak fényképet a libegőn?

Ne haragudj, ez már kicsit beteges.

2015. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá. Nekem is megvannak valahol, majd egyszer mesélek az unokáimnak, ha lesznek. Jó volt, elmúlt. Nem az számít, hogy most veled van?
2015. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!