Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes, erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes, erdemes igy a kapcsolatban lennem?

Figyelt kérdés
24 eves lany vagyok, volt egy harom eves, egy ket eves es egy egy eves kapcsolatom, a mostani parommal fel eve vagyok egyutt. Minden kapcsolatom miatt csalodtam, pedig ha valaki, en rendesen megszurom, kit engedek kozel. Az exem utan ugy ereztem, teljesen kiegtem, nem fogok szeretni senkit, nem is mozgatott meg senki kb. egy evig. Aztan jott a mostani parom, akiben - lelki ertelemben - megtestesul minden, szamithatok ra, nem ketelkedem stb. De nem vagyom szerelmes, nem is leszek, sot - tudom, durvan hangzik -, abban sem vagyok biztos, hogy szeretem-e. Annyit tudok, hogy kotodom hozza, de nem ugy, ahogy kotodtem az exeimhez, vagy ahogy tudok. Ugy erzem, meg tart a "kieges", es igazan mar senki sem fog ugy megerinteni, hogy ne erezzek hianyt.
2015. jún. 22. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Amíg rád nem írja a barátod a vagyonát, addig nehogy szakíts, mert akkor semmi értelme nem volt a kapcsolatnak. Esetleg mond azt neki, hogy legyetek csak barátok, át kell gondold ezt az egészet, de minden este hivasd meg magad vele kaviáros vacsorára "a kapcsolat átbeszélése" gyanánt.


20/csúnya lány

2015. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyne, jarjatok tovabb! Ilyen kis Aprosagokkal nem kell foglalkozni! Hany pasi hazudja, h szeretlek... Na most te jatszod ugyanazt... Probald ki milyen jo...
2015. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha egyik kapcsolatból a másikba ugrasz, akkor elég könnyű kiégni. Néha érdemes kis szünetet tartani. Nyilván huszonévesen már "életed párját" keresed, de ettől még nem szabad elvesztegetni a drága időt egy olyan emberre, akit nem szeretsz. Ennél még az egyedüllét is jobb.
2015. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszer sem mondtam meg neki, hogy szeretlek, mivel nem lenne oszinte. Meg valami okossag?
2015. jún. 22. 22:47
 5/8 Fish1 ***** válasza:
Nem érdemes. Őt is átvágod és magadat is.
2015. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor szakitottál az exeddel? Mennyi idő telt el azóta?
2015. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes!
2015. jún. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyenben voltam, sohasem mondtam neki, hogy szeretem, mert ez nem volt igaz... de hát láttam, hogy ő meg igen.

Aztán mégis jött az igazi, - és elég sz*r dolog volt ezt lezárni.

Pedig a szememre is hányta, hogy ne is szerettem - szóval értette ő is a helyzetet, - hát a fene tudja.

"Kiégés" - olyan nincs, elég öreg vagyok ahhoz, hogy mondhassak ilyet.

2015. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!