Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

úgy érzem beleszerettem egy 30 évvel fiatalabb lányba. lehetséges ez? nem csak megfektetni akarom és egy éjszakás kalandot, hanem tényleg szeretnék tőle egy komoly kapcsolatot. lehetséges hogy ez szerelem? nem tudom mit tegyek

47/f



2015. jún. 22. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

47 évesen már észre veszi az ember, ha szerelmes, nem?

persze, hogy lehetséges.

2015. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és elmondjam neki? komolyan fog venni? biztos csak azt gondolná, hogy meg akarom fektetni és elküldeném utána a francba
2015. jún. 22. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Ma pont egy 17 éves lány tett fel hasonló kérdést...és neki is egy 30 évvel idősebb férfi tetszik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

2015. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, te is jól tudod, hogy idős vagy hozzá. Ha annyira "szereted", ne akard, hogy feleslegesen szenvedjen.

Na meg a szülők helyében én tuti nem hagynám ezt annyiban.

2015. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. jún. 22. 16:59
 6/11 anonim ***** válasza:

mondd el neki

sokunknak bejönnek az idősebbek.

L

2015. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4-es, két rövid sorban ennyi előítéletet ritkán olvasni.


Az egy dolog, ha valaki azt mondja nem illenek össze a korkülönbség miatt, de miért kell macskakörmözni például azt, hogy szereti? Lekezeled és egyből üresnek nevezed az érzéseit, mert te látatlanul jól megmondod, az nem igazi szerelem. Aztán szenvedésnek írod ha összejönnének, miközben még extra korkülönbséggel is ugyanúgy működhet, mivel a szerelem az összhangon múlik, hogy mennyire jön ki egymással két ember. Lehetsz te tök ugyanaz a korosztály, az se garantálja hogy tartós lesz a kapcsolatod. Ha viszont oda vannak egymásért és személyiség/kémia is passzol, ott már nem fog számítani a kor, legfeljebb csak a magad fajta emberek sztereotípiái meg rosszindulata mérgezi meg, az ítélkezés meg beszólogatás.


Van példa rengeteg, ahol működik korkülönbséggel. És igen, hatszor annyi arra is, ahol meg nem működik. De egyik sem jelent szabályt.

2015. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#3 micsoda véletlen :D
2015. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd békén a lányt. Sürgősen.
2015. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Hagyja békén"... úgy írjátok, mintha a közeledés egyenlő lenne a zaklatással, ő nektek máris erkölcstelen, erőszaktevő szatír, családfelforgató szélhámos, értéktelen veszedelem. Feleségem 24 évvel fiatalabb nálam. 18 volt mikor egymásba szerettünk, pedig nem vagyok se gazdag, se híresség, és még az autónk is lassan többet van szervizben mint az utakon. :) Egyszerűen szeretjük egymást, teljes szívvel és töretlenül, még ha ez sokaknak úgy fest, felfoghatatlan is. Életem legrosszabb döntése lett volna, ha az ilyen gyűlölködő és előítéletes, arrogáns emberek miatt elvágtuk volna magunk a boldogságunktól. Párkapcsolat úgyis csak akkor lesz, ha a vonzalom kölcsönös, ha meg kölcsönös és szerelem lesz, már mindegy ki fröcsög és kinek szúrja a szemét a boldogságod.
2015. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!