Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok normális vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális vagy csak nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok túl egy szakításon, nagyon szeretem a nőt, sajnos gyakran is találkozunk, mert egy helyen lakunk. Még nem felejtettem el. Van egy másik nő, akinek régóta tetszek, nekem sem közömbös, viszont még arra nem állok készen hogy randizzak vele. A haverok azt mondják, hogy nem vagyok normális, ilyenkor ismerkedni kell, stb.. de valahogy nem állok készen még az ismerkedésre. Veletek is történt már ilyen, hogy lenne kivel ismerkedni, randizni, de nem álltok készen rá, pedig nem közömbös az illető?
2015. jún. 21. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne ismerkedj senkivel amíg nem állsz készen ,mert folyton róla beszélsz majd mindenkinek,vagy ha nem is,akkor rá gondolsz és gondolatban teljesen máshol leszel.
2015. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is így látom. Sajnos több hónapja történt ez, azért is kérdezem, hogy létezik-e, hogy én vagyok a nem normális?
2015. jún. 21. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális vagy,heverd előbb ki az előzőt,aztán kezdj el randizni, amikor úgy érzed menni fog.

Ne hallgass másra,te jobban tudod mit akarsz.

2015. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Azzal a különbséggel, hogy én szakíottam a sráccal, mert nem voltam szerelmes. Viszont annyira azért megviselt, hogy egy pár hétig-hónapig nem akartam ismerkedni pedig volt egy pasi, aki nagyon bejött. Aztán jól meg is szívtam, mert mire rá tudtam figyelni és már kezdtem érezni iránta valamit, benyögte, hogy nem szeretné folytatni :,)
2015. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!