Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk! Nektek az is megcsalásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek az is megcsalásnak számítana, ha a barátnőtök előre megmondaná nektek, hogy le fog feküdni egy másik fiúval, de csak színtiszta szex lesz?

Figyelt kérdés
És továbbra is belétek szerelmes, nem fog miatta elhagyni titeket.
2015. jún. 27. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Ha 20 év körüli, akkor szerintem maga se tudja mit csinál. Ha idősebb, akkor talán igen. Nem megcsalás, mert nem csal, nyílt. Ha egy bizonyos fiúval szexel az sokkal rosszabb, mintha csak egy akármilyen fiúval. Remélem érted a különbséget. Ha valójában nem bírod elfogadni a dolgot, csak azért maradsz vele, mert nem lesz más, az hülyeség, de nem baj, tapasztald meg, hogy mennyire rosszul fogod magad érezni mellette. Csak jegyezd is meg.
2015. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindegy, hogy a megcsalásról tudsz-e előre, vagy sem. Attól az még megcsalás marad.
2015. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

" nem fog miatta elhagyni titeket."


Nem is kell elhagynia, mert mikor ezt elmondja én már elhagytam. Sőt, már akkor elhagyom, mikor felmerül ilyen gondolat a fejében.

2015. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
30%

Megcsalásnak számítana, elküldeném a g*cibe. Hogy a francba lehet ilyet mondani? Nem sül le a képéről a bőr?


Örüljön, ha nem köpöm le.

2015. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%
attól függ. lehet ez zöld lámpa a másik félnek is. kikapcsolódásnak, szórakozásnak is fel lehet fogni a dolgot. nem kopik el egyik félnek se a nemi szerve tőle. de azért lecsekkolnám én is kivel akarja csinálni
2015. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Inkább legyen egy barátnőm, aki néha félrekefél, minthogy ne legyen senkim."


Nézd, 50-60 évesen lehet, hogy én is így fogom gondolni. De mai fejjel egyszerűen nem tudnék kapcsolatot elképzelni egy olyan nővel, akinek nem én vagyok a námber van, minden tekintetben. Ha te így gondolod, a e dógod, azt csinálsz, amit akarsz.

2015. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%
Inkább félrelépés,nem csalás mert tudsz róla.Mondjuk ha már mondta előre,megkérdezhette volna mi a véleményed,nem csak kategorikusan kijelenti.Az őszinteség mindenesetre enyhítő körülmény.Persze ha tényleg nem kötik hozzá érzelmek,és nem csinál belőle rendszert...
2015. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban repülne.
2015. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
12%
Ha szerelmes,ilyen eszébe se jutna. Ha meg nem,és elmegy egy szintiszta sezxre,és szól előtte,az oké. De másnap biztos a hitvesi ágyban mellette dugnám szét a legjobb barátnőjét,hogy olyat élvezzen mint még soha,had tudja meg mit vesztett. Aztán rugnám ki.
2015. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Drágám, szerintem dobd. Az önbecsülésednek jobb? ha ránézel nem jut eszedbe az, hogy előttem amikor velem volt egy másik asi húzta fel a csajom? Ezen nem szoktál elgondolkozni? Szerintem nagy ez a világ. Biztos találsz mást aki megbecsül téged.
2015. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!