Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek korai egybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai egybe költözni fél év járás után?

Figyelt kérdés
Én abba a városba fogok valószinüleg egyetemre menni ahova ő, és azt beszéltük hogy jó lenne egybe költözni. de ez nem korai? milyen hátrányai vannak ennek? miért van egyáltalán olyan hogy "korai"? ő 19 éves én 18.
2015. júl. 3. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

én 2 hónap után költöztem össze a barátommal és minden tökéletes

ha ti úgy érzitek hogy oké akkor miért ne? csak ti érzitek azt hogy mi a korai meg mi nem más véleményével meg nem kell foglalkozni

fel kell nőni hozzá az biztos..főzni, mosni, takarítani stb

2015. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Egy hónap után költöztünk össze, 2 éve. Jövőre esküvő. Ami nem működik "korai" összeköltözésnél, az akkor se működne, ha tovább várna az ember. Lakva ismerszik meg a másik, ezt nem véletlenül mondják. És ha valami kiderül, az jobb, ha minél előbb kiderül. Az egyetlen, ami gond lehet a Te esetedben, hogy 18 éves vagy. Tudnod kell, megértél-e rá, hogy együtt élj egy férfival. Ha igen, akkor nem ezen fog múlni, viszont ha még nem annyira, akkor ez esetben lehet, hogy jobb várni.
2015. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Mielőtt végső döntést hoztok, beszélgessetek, ki hogyan képzeli az együttélést. Ebben legyen benne az anyagi rész, a háztartási munka stb. Ne akkor kezdjetek vitázni, ha már együtt éltek, hogy "nem pakolsz el magad után", "nincs itthon vacsorára való", "mikor lesz kimosva" stb.
2015. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, pont ideális időpont szerintem.
2015. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hátrány, hogy vége a gondatlan semmittevő és lazulós-csajozós-bepiálós éveknek. Eddig ha kellett valami csak szóltam apunak vagy anyunak és adtak pénz..mindenre! Tankoltak a kocsimba/fizették az összes költségét..fizették a nyaralásaim..a drága ruháim..a hóbortjaim..full elláttak..reggelente mire felkeltem bevásároltak..friss pékárú és kávé amit anyu a szobámba hozott...szóval a-tól-z-ig mindent intéztek és semmi gondom nem volt...ez összeköltözéssel véget ér...persze azért mindig mögöttem vannak és ha bármi kell azonnal adnak, de most már nekem kell előteremteni rá a pénzt ami nem könnyű! Most már meg gondolom, hogy pl vegyem-e meg azt a 150.000 ezer forintos túraórát mert tetszik vagy inkább másra költsek. Vége a gyerekkornak :-)
2015. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nektek kell ereznetek. Mi 1 het utan osszekoltoztunk, es masfel eve tokeletes boldogsagban elunk.
2015. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi fél év után összeköltöztünk, és fél év együttélés után megesküdtünk. Ennek már 10 éve. Van egy 8 éves kisfiunk is.
2015. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 amúgy is el kell költöznöm egyetem miatt szóval igy is úgy is vége annak ami eddig volt
2015. júl. 4. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi 2 éve vagyunk együtt a barátommal, szeptembertől költözünk össze, szintén egyetem miatt. Eddig amit hosszabban együtt voltunk az kb. másfél hét 0-24-be. Szerintem működni fog ez az együtt élés dolog közöttünk.

Ha úgy érzitek nem korai, próbáljátok meg! :)


19/L

2015. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!