Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom naponta változtatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom naponta változtatja a facebook jelszavát. Mire lehet jó ez neki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mivel neked erről tudomásod van, a válasz egyszerű, mint a faék.
2015. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mutatott egy e-mailt, és akkor láttam meg a rengeteg e-mailt a változtatásokról.
2015. júl. 19. 16:27
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Miért zavar ez téged?
2015. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Interferencia ***** válasza:
51%
Fél valamitől/valakitől.
2015. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
nem akarja hogy kontárkodj benne,esetleg rájöjjön hogy más nőkkel ismerkedik.
2015. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
mármint a te tudomásodra ne jusson a megcsalás.óvatos.
2015. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Mindig elfelejti? :D Én volt, hogy egy hét alatt két jelszót is változtattam, mert folyton elfelejtettem az előzőt és akkor kérhet az ember módosítási lehetőséget. Nem feltétlenül megcsalásról van szó, az is lehet, hogy szimplán csak feledékeny.
2015. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:
73%
Mert mindig az aznapi dátum.
2015. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha kocka, akkor tudja, hogy csak idő kérdése hogy mikor törik fel. Nyilván ezt akarja megakadályozni ezzel. De ha ilyen gyanakvó vagy, akkor azt kell hogy mondjam, nem vele van az igen csak nagy baj!
2015. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:

Komolyan vett sok butaságot az adatbiztonságról....XD


Voltam egy jelszófeltörő oldalon, a legfifikásabb jelszavam se bírta 2 másodpercig se.

Ha a kérdező profi hacker, akkor tehát nincs esélye a párjának.

Ha meg előle titkolna valamit, akkor nem kéne naponta - ha minden idejét ezzel is tölti egy amatőr... hát jó esetben hónapok alatt sikerülhet.

2015. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!