Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek hogy visza hoditsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visza hoditsam a párom?

Figyelt kérdés
elakar hagyni, időt kérni azt mondja egykis egyedül létre van szüksége. de én szeretem és nemakarok tőle tavol lenni hogyan gyozzem meg hogy nem feltétel kell szünet mert megtudok változni? 4éve vagyunk együtt és nagyon szeretem csak mikor az ember nyetegbe érzi magát eltávolodik és nem érzi mit veszíthet és nagyon bánom hogy csak most jövök rá . kérlek segitsetek tippeket adni. 22l vagyok a parom 24 köszönöm
2015. júl. 21. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt tedd, amit tenned kell!
2015. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 év alatt nem tudtál neki olyat nyújtani, ami miatt veled akarna lenni, akkor miből gondolod, hogy most majd hirtelen bármin tudsz változtatni?
2015. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon hamar tulreagalok dolgokat az a baj és bolhabol elefantot tudok csinálni nagyon bánt hogy eltaszitottam ezekkel a dolgokkal magamtól és szeretném megmutatni neki hogy igenis boldoggá tudom tenni és nem ilyen vagyok
2015. júl. 21. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyj fel a függőséggel. Az exed nem akar veled lenni, nélküled boldogabb. Akkor miért is akarod ráerőltetni magadat? Egészségtelen, mikor valakinek egy másik ember az élete értelme.. és hamar tönkreteszi vele a másik emberhez fűződő kapcsolatát. Te most is csak azon erősködsz, hogy magadhoz köthesd, ő pedig pont ez elől menekül. Ha komolyan gondolod, hogy tudsz változni, engedd el, alakíts ki normális, teljes életet, ne zaklasd, ne erőszakoskodj. Ha kicsit is fontos vagy még neki, akkor majd ő kezdeményezi a kapcsolatot. Ha nem, akkor teljesen feleslegesen vágyódsz utána, az a szerelem már elmúlt.
2015. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de még nem hagyott el együtt élünk csak igy lehetetlen
2015. júl. 21. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Párja a zokninak van.
2015. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki,ez világos.Pont ezért szerintem nem kéne erőltetned.Kicsit engedd el,aztán ha fontos vagy neki,úgyis visszatalál hozzád...de most hagyj neki levegőt!Én is rontottam már így el kapcsolatot,hogy nagyon kapaszkodtam a másikba,mert szerettem.Nem szabad,nagy hiba!
2015. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elhiszem de borzasztó nehéz és nembirom a várakozást nembirok csak ugy lelépni ennyi idő után
2015. júl. 21. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!