Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában nem veszek észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem veszek észre olyan érzelmeket a párom arcán, mint régebben. Olyan mintha közömbös lennék számára. Hogyan hódítsam vissza? Kollégista és is az vagyok, de más merre.

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat teljesen értelmetlenre sikerült, és azt is jó lenne tudni, hogy fiú vagy-e vagy lány, és esetleg hogy hány éves. :)
2013. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jaj,

Bocsánat :)

Ő is és én is kolis.

A Fiú 21, én lány 19.

2013. okt. 4. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha értem. Az a gond, hogy ez várható még 21 évesen, hogy nem stabilak az érzelmek. Ahhoz el kell veszíteni néhány lányt (lány esetében fiút)...


Viszont valószínűleg ez magában hordozza választ: adj okot rá, hogy elkezdhessen aggódni, hogy elveszíthet. A legjobb módja ennek, ha megkéred egy fiú-ismidet (aki neki nem barátja), hogy tegyen úgy, mintha kicsit rádhajtana. Persze olyat érdemes kérned, aki nem jön be, a járulékos kalamajkák elkerülése végett.


Remélhetőleg nem teljesen kihűl (ha már túl késő), hanem újra fellobban.....


Persze elkezdhetnél kedveskedni neki, vagy beszélhetnél vele a dologról, de ennek semmi értelme nem volna, nem oldaná meg a problémát, sőt valószínűleg olaj lenne a tűzre (erős képzavarral élve).

2013. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!