Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hoditsam meg a parom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foreverinlove kérdése:

Hogyan hoditsam meg a parom, hogy ne veszitsem el?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit fura, hisz nem vagyok nagyon fiatal, s meg is ilyen tanacsra szorulok. Eddig igazan csak egy kapcsolatom volt ami 4 evig tartott s azota mar 5 eve, hogy egyedul voltam. Viszont most 5 ev utan vegre ugy erzem szerelmes lettem. Allig masfel honapja ismerem a parom, de olyan erossek az erzelmeim iranta, hogy megorulnek, ha elveszitem.

Eddig igaz aranyos volt velem, de mivel vegre eljutottunk a szeretkezeshez, felek o is mint a tobbi pasi miutan megkaptak amit akartak lelep.

Egy masik ok meg az, hogy egy idegen varosban vagyok messze a szeretteimtol. Neki meg ez az otthona. Neha furan erzem magam, hogy mindig szuksegem van ra az egyedullet erzet miatt. A baratait meg annyira nem ismerem, hogy sok otletem legyen a vele toltott idoboz. Nem akarom, hogy azt erezze hogy egy unalmas szemely vagyok, s azt sem hogy megfullasztva erezze magat tolem.

Jol jonne par otlet, hogy hogy viszonyuljak hozza?


2014. szept. 15. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyen önálló életed,nem kell megfojtanod a szereteteddel!Persze éreztetheted fnoman vele,mennyire fontos számodra,csak ne telepedj rá.
2014. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem szabad az elején mindent beleadni a szexbe

minden alkalommal kicsit többet mutass adj neki

:-)

legyen változatos, legyél aktív, találj ki izgi helyszíneket szerepeket

de ezeket mint a desszertet finoman adagold

fantázia


az életben ne akaszkodj rá de éreztess vele h ö az erős pasi akire támaszkodhatsz

legyél önálló de időnként kérj segítséget tőle

lepd meg néha egy finom vacsorával

szexi fehérneművel

engedd h Férfi legyen melletted

2014. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!