Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a párom, ha elbizonytalanodott az érzéseiben?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a barátommal, nem olyan régen össze is költöztünk. Mindig is sokat veszekedtünk, de olyan komolytalan módon. Mostanában egyre ritkábbak az érintései, nem úgy viszonyul hozzám, ahogyan eddig. Már többször felmerült a probléma, de most először sikerült igazán komolyan beszélnünk róla. Azt mondja nem tudja mit érez, hogy egyedül akarna lenni. (Viszont azt, hogy "szünetet tartsunk" én nagyon nehezen bírnám, hiszen az részemről több hét bizonytalanságot jelentene.) Úgy érzem, hogy az, hogy nem szeret nem igaz, hiszen hiába ritkultak meg a dolgok, attól még sok olyan gesztusa van, ami miatt biztos vagyok benne még nem múlt el teljesen. A kérdés az, hogy mit tehetnék azért, hogy ne múljon el, hanem visszatérjen az érzés?

2013. nov. 15. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Hagyd a francba. Tapasztalat. Próbáltuk de nem sikerült utólag már bánom az elvesztegetett időt.
2013. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne veszekedj vele annyit feleslegesen, pláne ne komolytalan dolgokon. Én is nehezen viselném, ha éjjel-nappal állna otthon a cirkusz, úgyhogy ebből a szempontból teljesen meg tudom érteni, hogy a barátod inkább egyedül akarna lenni, semmint egy olyan kapcsolatban, ahol állandóan csak a civakodás meg a vitatkozás megy...
2013. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1 év után? Sehogy.
2013. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért mondod ezt? Csak, mert rövidnek tűnik?
2013. nov. 15. 13:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Türelmesnek és megértőnek kell lenned,ha elég erős vagy hozzá.Ne veszekedj és vitatkozz vele,legyen nyugalom,és akkor kiderül hogyan érez.Ez hosszabb idő.
2013. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kb 1,5 hónapa nagyon hasonló kérdést tettem fel. Sajnos én nem tudtam megmenteni a kapcsolatot. Én is hülyéknek gondoltam azokat akik mondták, hogy pl veszett fejsze nyele stb és mégis vége lett. Annak a félnek kell észhez térni aki kezd kiszeretni. Te hiába szereted hiába próbálsz tenni az csak kis százalékban fog segíten. Próbálj minél jobb párja lenni és talán észhez tér. Sajnos volt bnőm nem tért észhez és rájött, hogy mégse akar megállapodni inkább kiélvezi az életet és kipróbál másokat is én meg még ma is majd beledöglök.
2013. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tartsatok szünetet, próbáld ki az életet a párod nélkül. Mondjuk nekem gyanús, hogy sokat veszekedtetek.
2013. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Félek, hogy belebolondulok a szünetbe. Mindenesetre igyekszem kicsit elengedni. Köszönöm!
2013. nov. 15. 14:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, a párod nélkül is egész ember vagy. Nem ő tesz egésszé, ő egész emberként kell, hogy téged boldoggá tegyen. Persze hiányozzon, veszettül, de nem fogsz belebolondulni. Ne függj tőle ennyire, nem egészséges, ha erre alapul egy kapcsolat.
2013. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha majd ő is próbál tenni érte akkor van esély, de ha csak azt csinálja, hogy sodródik és súlyosbodik a helyzet akkor szünet nemszünet vége van.
2013. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!