Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vettél már ki pénzt a parnered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettél már ki pénzt a parnered pénztárcájából életed során, amiről ő nem tudott?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Az semmi, de magát a pénztárcát úgy elvenni, hogy ne tudja meg, na az már érdekesebb.
2015. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, de ha vennék, megmondanám neki, vagy megkérdezném, hogy vehetek-e ki..
2015. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt már,hogy vett el tőlem pénzt vagy én vettem ki a táskájából de mindig el mondtuk a másiknak aztán.És nem volt belőle lrobléma soha.

Én úgy vagyok vele,hogy akit szeretek azzal megosztom amim van.

2015. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én a tali után mindig odaadom amiben megállapodtunk.
2015. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gerinces ember ilyet nem tesz.
2015. júl. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, belenyúlhatok a tárcájába és vehetek ki pénzt belőle ha szükség van rá, de mindig megkérdezem vagy szólok, mert nincs annál cikibb, hogy azt hiszi van benne x összeg és a kasszánál szembesül vele, hogy nem. (én jártam már így, nem párom, hanem testvérem nyúlt le, de csak kölcsönbe csak elfelejtett szólni)
2015. júl. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Szoktunk kivenni a másik tárcájából, nálunk eleve általában csak kártya van nálunk, készpénz nagyon kevés. Így ha valakinek készpénz kell kiveszi onnét, akinél van, aztán egyszerűen szól.


Olyan még sosem volt, hogy ne szóltunk volna.

2015. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én szótáramban szerepel " kérlek" szó.
2015. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is egyszer. Én reggel hatkor indulok otthonról, ha ő délutános és éjfélre ér haza, akkor nem fogom emiatt felkelteni. Amikor reggeles, akkor ő is így vesz ki az enyémből. Kapcsolatunk hajnalán képes volt azért felkelteni fél ötkor, hogy kivehet-e egy ötszázast a tárcámból - kicsit lekiabáltam a fejét, hogy ilyen hülyeség miatt felkeltett :D


Egyébként nálunk se szokott sok kp lenni, kb csak amit a kávéautomatába dobálunk. Szóval nem nagy összegekről van szó.

2015. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!