Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lesz ebből? Mit tegyek h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Mit tegyek h kialakuljon egy megoldás?

Figyelt kérdés
együtt élünk egy éve, amúgy már 3 éve együtt vagyunk. Az utóbbi időben rengeteget veszekedtünk, h már odáig jutottunk, h talán szakítanunk kéne. Mivel együtt élünk ez ugye nem olyan egyszerűen kivitelezhető, és végül úgy döntöttünk h megpróbáljuk helyre hozni. Ennek egy hete már, de azóta is lóg a levegőben a dolog, ha beszélni próbálunk róla, mindketten azt mondjuk h nem tudjuk mit akarunk, most eléldegélünk egymás mellett barátként fizikai kontaktus nélkül. Mi lesz ennek a vége? Igyekszem figyelni rá, a kedvében járni, ő is nekem, csinálunk programokat, nem veszekeszünk, sokkal toleránsabbak vagyunk mint az előtte levő hónapokban. Mi lesz ebből? Szeretjük egymást, de már nem tudom h az elég-e.
2015. júl. 26. 11:22
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
olyan nincs h nem tudja vki h mit akar. Érzései , félelmei akkor is vannak, csak tudni kell beszélni róluk.
2015. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudjuk, h szeretjük egymást. Tudjuk, h az utóbbi időben nagyon elengedtük magunkat, nem figyeltünk eléggé egymásra és a kapcsolatunkra. Ezen ugye még lehetne változtatni. Azonban felmerült, h túl másmilyenek vagyunk, és amiatt talán jobb lenne külön folytatni, h talán találnánk midnketten olyat, akit könnyebb lenne boldoggá tennünk, mert jobban hasonlít ránk. De ugyanakkor az is lehet h csak eddig sose volt egyikünknek se iylen hosszú, főleg nem együtt élős kapcsolata, és emiatt megijedtünk attól, h mennyi munkát igényel egy jó kapcsolat. Én a magam nevében tudok beszélni, szeretem őt, jól érzem magam vele, vannak nagyon idegesítő dolgai, egy részét el tudtam fogadni, van amit nagyon nehéz és vanna kdolgok amiket hiányolok belőle. Viszont azt is tudom, h én magam sem viselekdtem túl szépen az elmúlt időszakban és nem lep meg, ha elege lett abból, h a barátnője egy hisztérika
2015. júl. 26. 11:38
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
hát ahol őszinteség és tényleges akarat van (természetesen mkettő kölcsönösen), ott remény is van. Szabályokat is érdemes lefektetni.
2015. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Nahát... szépen leültök, hogy elmondjátok mi az idegesítő a másik viselkedésében. Nem veszekedés, ne vádaskodás, csak mint azt, hogy most mennyire felhős az ég.

Naponta mondjuk egyet ide, egyet oda, azt kb elég is.


Valami hasonló helyzetben azt is fixáltuk, hogy este meg szeretkezés, ah esik, ha fúj.... és akkor már 6-7 órától klezdve amúgy is mindenki moderálta magát...


Viszont úgy befejezni a napot, az mégiscsak rendes dolog.

2015. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!