Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen szerintetek egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerintetek egy normális kapcsolat? Hogy zajlanak a mindennapok az esték egy régóta működő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerelemmel, szeretettel fűtött, van benne szex, szenvedély, barátság, bizalom. Közös értékrend, egyfele toljuk a szekeret.

Az esték többnyire rutinosak, de időnként elmegyünk ide-oda, programokat szervezünk stb. Időnként kell bele egy kicsit más....

2015. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és esténként is együtt tv nézés stb ilyenek? vagy kb csak vagyunk és le se szarjuk egymást..
2015. júl. 29. 15:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Van szerelem, szex - de nem ekörül forog minden!!!, szeretet, barátság, nevetés, együttműködés, bizalom, kedvesség, meglepetések és elfogadás! Nem csak szép oldala van mindenkinek mindig, ilyenkor is ugyanúgy szeretjük a másikat.


Vacsora együtt előtte főzés együtt ha nem hideg kaja, közben-utána beszélgetés, ha van valami házimunka megcsináljuk, fürdés együtt - eközben is beszélgetünk, én az esti arcápolási rutinomat végigcsinálom, addig ő néha xbox vagy email-t olvas, hirdetéseket néz (aut, motor stb) majd együtt fekszünk le, ilyenkor kicsit tv-zünk még. Ilyenkor van szex vagy reggel :) Hétvégén meg bármikor napközben akár :)

2015. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és hétvégén mindig van valami program, mozi, vásárlás, barátok, szülők, rokonok. Előző vagyok.
2015. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor nálunk tényleg nem jó valami :( még régebben együtt élés előtt úgy ahogy ment de ez...pfff
2015. júl. 29. 15:59
 6/13 anonim ***** válasza:

miért, milyen a tied Kérdező?


sztem az a lényeges, hogy ne unjon egymásra a két személy, amit sokféleképpen el lehet érni, de sajnos elég egy dolog miatt csalódni a másikban, és ha olyan a másik, akkor ott el van vágva.

2015. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mi is együtt vagyunk már én is csak a telefonomat nyomom mert ő is ....ha mondom neki igyunk egy pohár bort akkor nincs kedve ..de oda se jön velem addig beszélgetni csak tv...régebben együtt tusolás minden ..most már külön...haza jön utána sokszor egyből el is megy edzésre és későn jön ha haza jön akkor is max oda jön ha szexet akar különben nem de nekem meg már ahhoz nincs kedvem akkor és nem is kívánom őt
2015. júl. 29. 16:13
 8/13 anonim ***** válasza:
nem szoktam ilyet írni, de ez már lehet, h a megszokás miatt van, h együtt vagytok, még azt is el tudom képzelni, h megcsal edzés gyanánt, a férfiak rosszabbul bírják szex nélkül. De ezt csak elgondolkodásnak írtam, nem akarlak befolyásolni, meg nem is vagyok nagy szakértő, sőt, csak más életébe könnyebb észrevenni a hibákat.
2015. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor itt be kell avatkozni! Mondd el a parodnak, h mit szeretnel.

Mi nagyon sokat szeretgetjuk egymast, beszelgetunk, torodunk a masikkal.

2015. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sokszor elmondtam már... Régen Olyan is volt...de most már csak akkor ha beszélek vele es egy darabig....
2015. júl. 29. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!