Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen szerintetek egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerintetek egy normális kapcsolat? Hogy zajlanak a mindennapok az esték egy régóta működő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden nap 2-3 ora szex. 1-2 ora sport. Hatmaszirozas. Beszelgetes. Munka. Gyors eves. Kis pakolas, rendrakas. Sorrend ossze-vissza. Tevet soha nem nezunk. 5 ora ejszakai alvas. Felhozlenul boldogok vagxunk. N
2015. júl. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kajálás, rengeteg beszélgetés, ő gépezés én tévézés, esetleg sörözés, külön fürdés, közös filmnézés, jáúúúú szex :D ebből tevődnek össze az esték...
2015. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az egymassal torodes, a beszelgetesek, nemcsak a napi hirek, de a masik felelmei, epp aktualis gondjait egymassal megosztani, szerintem ezek fontosak, hogy egy kapcsolat jol mukodjon.


Mi mindig olelkezunk. Kulon alszunk, kulon szobaban, mert nekunk igy kenyelmes, de hetvegen reggel mindig odamegyek, bebujok melle es eletet masszirozok bele, mert o reggel mindig olyan elesett. Ha eleg ugyes vagyok, akkor a bohocba is tudok eletet lehetni es a szombat vagy vasarnap reggeli sexnel nincs jobb. Hetkozben a munkabeosztasunk miatt nem talalkozunk. O meg alszik mikor reggel megyek dolgozni, en mar alszom mikor o ejjel megjon a melobol, vagyis 7kozben csak telefonon kommunikalunk. Talan ez is a titka a hosszu kapcsolatnak, hogy nem vagyunk annyit egyutt, de a hetvegen bepotoljuk.


O azt szereti ha masszirozom, en meg azt ha vakarja a hatam. Neha olyan filmet nez ami ot erdekli (tudomanyos mi hogy keszul/mukodik stb.) addig vakarja a hatam ;)


Mindig en fozok es mindig o mosogat. En mosok/fozok/takaritok, o meg megtesz mindent hogy boldogga tegyen: meglepi ide megyunk, oda megyunk, stb.


Ha csak elvegetaltok egymas mellett mint vmi ket lakotars akkor az nem parkapcsolat.


Vagy javitotok a dolgon vagy elbucsuztok. Nem kell eroltetni.


Szuleim 45+ eve vannak egyutt. Nincs mar az a langolo szerelem, sot szerintem mar a sex sem mukodik az o korukba, de meg latom, hogy anyu lop egy csokot az oregtol, vagy az oreg megcsocsozi anyut. Es minden hetvegen elmennek tancolni. Nekik az a "templom".

Latod, 2 ember meg 40 akarhany ev utan is kepes EGYUTT elni es nem egymas mellett! Pedig biztos neha mar unjak ok is egymast, de a szeretet erosebb!


Nalatok ugy latszik ez mar teljesen elmult. Nem baj, elofordul. De ne tessek felni a valtoztatastol, mert ennek csak rosszabb lesz a vege igy.

2015. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!