Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rajongok a férjemért évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajongok a férjemért évek után is - ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom, furcsa a kérdés - de érdekelne, vannak-e mások is így. A férjemmel hat éve vagyunk együtt, és most is változatlanul, sőt ha lehet, még erősebben "rajongok" érte - nincs szinte idő, hogy ne gondolnék arra, milyen szerencsés vagyok, hogy ő lett a férjem. Büszkén megyek mellette; ha nincs még otthon, alig várom, hogy hazaérjen; ha alszik, sokáig tudom nézni; ha a szemembe néz, ma is remegés fog el; hálás vagyok neki, hogy ilyen jó apa. Mások szerint ez nagyon "csöpögős", és biztosan valami nagy csalódás lesz a vége. Holott rám, aki alapvetően egy racionális gondolkodású nő vagyok, a korábbi kapcsolataimban egyáltalán nem volt jellemző ez az érzés, sőt régebben soha nem tudtam feloldódni igazán. De most mégis így érzek. Létezik ilyen, más is van így?

2015. júl. 13. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát remélem nem lesz nagy csalódás a vége,mert én is így vagyok a férjemmel kapcsolatban :) Egyszerűen imádom,ő a tökéletes férfi számomra :)
2015. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi is vagyunk ezzel, szintén 6 év után :) Persze teszünk is érte, külsőleg is, meg érzelmileg is.
2015. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok boldogságok nektek és az elözö 2kommentelönek!

"Örülök,hogy vannak akik még tudnak bologok lenni".

2015. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ... ha a rajongás egyoldalú, akkor problémás, de ha részéről megvan a tisztelet, értékel téged, esetleg ő is rajong, akkor ennek így kellene lennie. :)


Ismerek olyan párt, ahol a nő még 10 év után is rajongott a férjéért, annak ellenére, hogy a férj nagyjából semmibe vette, nyilvánosan is megalázta... na annak csúnya vége lett...

De ismerek olyan párt is, ahol kölcsönösen rajonganak egymásért hosszú (20 év) házasság után is. Ennek a végéről nem tudok nyilatkozni, mert javában tart a kapcsolat. :)

2015. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár csak minden nő így érezne mint az első kettő író. Én 4 év után is imádom a párom, de azért nekem kevés már az a szeretet amit ő ad nekem. 38/F
2015. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Öszinten irigykedek az első 2re. Barcsak en is igy ereznek.

Habar en sokat teszek azert hogy erdekes vicces es mindig vmi uj legyen a kapcsolatunkba sajnos 5 ev hazassag utan mar kezd faraszto lenni amikor a parom nem tesz semmit mert azt hiszi igy van ez rendjen es milyen tökeletes a hazassagunk. Ö nagyon elegedett de én ... az mas kerdes. Hiaba mondom a vagyaimat az vhogy elvan felejtve..

2015. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:
Szerintem pont ez lenne a normális.
2015. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok.Én úgy gondolom,ha ő nem így viszonyulna hozzám,nem szeretne ennyire amennyire most szeret,akkor én sem tudnék annyira rajongani érte,hisz az ember nem tud csak folyamatosan adni,kell a viszonzás,szinte generálja két ember egymásban ezt az érzést.
2015. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte: nem egyoldalú a rajongás, sőt. Többek között azért is szeretem annyira, mert a férjem figyelmes, törődik velem és a gyerekekkel, és láthatóan a szemében én lennék a legszebb nő (ami azért távol áll az objektív valóságtól). Természetesen tisztában vagyunk a másik hibáival is (a sajátunkkal végképp), de például nekem ezek a hibák is valahol tetszenek.
2015. júl. 13. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, de messze nem általános. Ideális esetben annak kéne lennie.

Az én környezetemben inkább az az általános, hogy az egyik rajong, a másik meg "tűri". Csak két olyan párt ismerek, ahol ez kölcsönös, sajnos nem mi vagyunk az egyik.

Nagyon ideálisnak gondoltam a kapcsolatunkat, úgy éreztem, megtaláltam a tökéletes partnert. 5 év után vállaltunk gyereket, és a férjem sajnos sok szempontból csalódást okozott. Lehet, hogy ez most csak egy a körülmények okozta hullámvölgy - úgy hallottam, a kapcsolatokban szokott lenni ilyen :), a mienkben viszont még nem volt -, és remélem kibírja a házasságunk, mert nem akarok másik kapcsolatban élni, azt meg végképp nem szeretném, ha ő élne másik kapcsolatban. De jelenleg az ideálistól kissé messze vagyunk.

2015. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!