Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 2 honapig kertem a paromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honapig kertem a paromat, hogy furjon fel egy par polcot, illetve szerelje ossze a szekrenyt, de nem tette. Megcsinaltam en, erre megsertodott?

Figyelt kérdés
Par honapja vettunk lakast, teljesen uresek a falak, minden dobozokba, takaritom a festes, burkolas utani szallo port. Aki koltozott mar, vagy volt mar felujitas utan, tudja, hogy nagy munka. A polcra, vitrinbe valo cserteszek dobozokban alltak az eloszobaba, nem lehet toluk rendesen elferni. Vettunk egy csomo uj polcot, illetve egy uj nappaliszekrenyt. 2 honapig minden aldott nap szo volt rola, hogy, felfurja, osszeszereli, de nem jott ossze. Volt, hogy sokaig dolgozott, en is sokszor este ertek haza, igy mondjuk 8 korul este nyilvan nem all neki furni, ami ertheto. Hetvegente csaladozott, haverozott, azert nem. Ezt egy ido utan megelegeltem, ezert elhataroztam, hogy felfurom en. Eletemben nem furtam meg soha, sot furo se volt meg a kezemben, de utananeztem es nagyon jol sikerultek, es kicsit szokesen, bonyolitva a munkamenetet, de a vitrnt is szepen osszeszereltem. Pont a csetreszes dobozokat pakoltam ki, erre hazajott. Meglatta es kiakadt ram, hogy alaastam a ferfiassagat, nem bizom benne, megcsinalta volna. Ezen komolyan ki kell kadni? En se formedtem ra, hogy nem tudott elterni a hetvegi rutinjatol egy par ora hosszara, amig megcsinalja ezeket.
2015. júl. 31. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
ahhhh mert polcot fúrni aztán a férfiasság :D....örültem volna hogy más megcsinálta helyettem hehe.Addig jó.
2015. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Jogos volt amit tettél, és mit gondolt, évekig így lesztek,mert ő nem szán időt rá? Ő egy nagy lusta, aki jogtalanul akadt ki rád, lehet,hogy aláástad a ferfiasságát,de legalább kicsit megszégyenli magát.
2015. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mumusan ***** válasza:
86%
Igen-igen...a férfiúi büszkeség. Csak itt neki nincs mire büszkének lenni...
2015. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valamiért a férfiak ilyenek.

Nálunk a kovetkezo a szitu: Rendetlenség volt a garázsban, de még be tudott állni autoval. Februártól ígérte, h kitakarítja. Pár hete állandóan kint parkol az autóval. Megkérdeztem, h miért nem áll be, erre azt mondta, h már nem tud a sok lomtól. Na ezt megelégeltem és multhét végén 1 óra alatt kitakarítottam az egészet. Nem bírom az ilyen "majd megcsinálom!" dolgokat. Csak attol félek, h idovel minden rám fog várni, mert ugye én így is - ugy is meg tudom oldani a dolgokat 2 gyerek mellet (dolgozok is persze).

2015. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem valahogy nincs türelmem az ilyen értelmetlen hisztikre. Szerencsére párom ha ígér valamint azt be is tartja.


Kérdésedre válaszolva kérdező. Nincs igaza. én valószínűleg azt mondtam volna nőjön fel vagy, hogy akkor legyen egója a férfiasságra ha férfiasan viselkedik mert ez a hiszi inkább az ellenkezőjét bizonyítja.

2015. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

De végülis mi a kérdés?

Ha az, hogy kinek van igaza akkor a válasz annyi, hogy a férfinak mindig igaza van.

https://www.youtube.com/watch?v=xnSWYhZ4Awc

2015. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hehehe, ennyit a férfiasságáról :D

Akineke ennyire nincs, annak nincs is semmi olyasmije.

2015. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok a párválasztáshoz.
2015. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is csak gratulálni tudok, a párválasztáshoz. Amúgy, ez csak hiszti nála amit leírtál. Nem azzal vetted el a férfiasságát, hogy össze raktál egy lapra szerelt szekrényt, meg fúrtál pár lukat a falba. Hanem, ö vette el magától, ezzel a reakcióval.

Nekem, ilyen párom lenne... Haza vinném a festool merülő körfűrészt meg a porszívót, hogy vágja már be a főzőlapot és a mosogató tálcát is. :D

2015. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez csak kezdet... később se lesz jobb.

Ha magától nem látja a feladatot ... az nem partner/társ/férfi

Bebizonyítottad nrli hogy nélküle se áll meg az élet :D

ha szerencséd van észbekap és máskor vselekszik a halogatás helyett... ellenkező esetben készítsd a motyóját :D

2015. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!