Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek együtt élésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt élésnél KINEK KELL GONDOSKODNIA KIRŐL?

Figyelt kérdés

A fiúnak a lányról anyagilag és biztonságilag, vagy a lánynak a fiúról?

Mi lenne a mi modern világunkban a normális?


23/F



2015. aug. 9. 20:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Koltsegek kozosen, zsebpenz szabadon.
2015. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
egymásról avagy közösen.
2015. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne egyiknek a másikról?

Mindkettőnek közösen kettőjükről.

Ha az egyiket kirúgják munkából csak akkor kell, amíg nem talál új állást.


L20

2015. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szükség szerint. Bármelyik fél kerülhet nehéz helyzetbe.
2015. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

... Lassan már az, ha a fiú gondoskodna a fiúról...


"Viccet" félretéve szerintem ez nem így működik, minden ember más és más, emiatt minden kapcsolat, úgy is kialakul idővel ki mit vállal.

Erőltetni nem szabad semilyen modern elvárás miatt, mert sz@r lesz belőle.

2015. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Közösen kellene gondoskodniuk magukról és egymásról is. Szerintem a mai világban ez lenne a normális.
2015. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Értem.

Csak mert anyám folyton azzal szekírozza az csajomat hogy neki kéne gondoskodnia rólam és hogy nem főz rendesen rám és folyton tudni akarja hogy mit főzött nekem, mire megy a pénzünk, hogyan élünk és eléggé cinikus a párommal.

A párom ezt nehezen viseli.


1 hónapja költöztünk össze albérletbe és anyám eléggé részese akar lenni mindennek mindenről véleménye van mível nincs tapasztalatom együttélésről ezért én nem nagyon tudom mi manapság a helyes.

2015. aug. 9. 21:09
 8/22 anonim ***** válasza:

Az a helyes, ha ti ketten kialakítjátok a saját kapcsolatotokat, meg a saját jövőtöket. Egyszer kérd meg anyukádat, hogy üljön le veled egy kicsit beszélgetni, és szépen mondd el neki, hogy ez a ti kettőtök élete, és nem szeretnéd, ha túlságosan beleavatkozna. Felnőttek vagytok, akik tudják, hogy mit akarnak, és ha a tapasztalatlanságuk miatt néha el is rontanak dolgokat, azt képesek saját maguk kijavítani, és okulni tudnak a hibáikból.

Ha hagyod, hogy anyád ennyire rátok telepedjen, akkor arra nagy eséllyel rámegy a kapcsolatotok.

2015. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nálunk én főzök, dolgozok, porszívózok és ablakot mosok, karbantartom amit kell, asszony vásárol, postára jár, takarít, fészbukkol.

Kassza közös, kb ugyan annyi bevételünk van. Teljesen jól működne ha ő nem költene 3x annyit mint én.


27/F

2015. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem megoldas, ha a no olyanforman gondoskodik a parjarol, mintha anyaskodna felette. A ferfiak ezt szivesen veszik es siman bele tudnak kenyelmesedni.
2015. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!