Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek együtt élésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt élésnél KINEK KELL GONDOSKODNIA KIRŐL?

Figyelt kérdés

A fiúnak a lányról anyagilag és biztonságilag, vagy a lánynak a fiúról?

Mi lenne a mi modern világunkban a normális?


23/F



2015. aug. 9. 20:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Anyukádat kicsit le kellene állítanod, mert tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.
2015. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Akkor tehát mi lenne a normális elvárás a páromtól?

És mit tegyek az anyámmal mert a páromat zavarja hogy folyton az életünk része akar lenni és ha strandra megyünk pénzzel jön hogy pocsékoltuk mehetünk volna olcsobb helyre is stb de én már beszéltem vele hogy ne csinálja ezt de ő vissza a magáét hogy ő jót akar és ő szerinte nem tud gondoskodni a párom rólam mert nem felel meg anyumnak.

2015. aug. 9. 21:55
 13/22 anonim ***** válasza:

Ne mások döntsék már el, hogy mi a normális a kapcsolatotokban!

Emlékszem, hányszor szóltak bele még a haverok, ismerősök is, nemcsak a szülők az életünkbe, mikor össze költöztünk a párommal.

Volt olyan, hogy egyszer rakott a párom magának kaját a munkába és az egyik barát fel volt háborodva, hogy milyen dolog ez, hogyhogy nem én rakok neki?

Máskor meg más volt nálunk, akkor pont úgy alakult, hogy én raktam a kaját mindkettőnknek, ő meg azon háborgott, hogy miért nem mindenki magának rak?


Hagyjuk már! Éljetek úgy, ahogy nektek jó.

2015. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek magáról. Iszonyatosan lerombolódna az önbecsülésem, ha felnőtt, önálló nő létemre a páromnak kellene eltartania. Biztonsági szempontból talán a férfi hamarabb tud gondoskodni a lányról, és ez így is van jól, nem örülnék, ha nekem kellene megvédenem a barátomat mondjuk egy nyolckeri balhéban :D
2015. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem felel meg anyukának? Miért, talán anyáddal él együtt? Nem. Akkor meg miért is kéne megfelelnie anyádnak? Neked megfelel? Ha igen, akkor baromi sürgősen állítsd le anyucit, mert a barátnődet teljesen jogosan zavarja ez a dolog. Ha meg nem felel meg, akkor költözz szépen vissza a mamahotelbe, csak aztán meg ne lepődj, hogy neki soha, senki nem fog megfelelni...

Ha mégis úgy éreznéd, hogy felnőtt férfi vagy, akkor állítsd le anyádat, mert senki sem fogja elviselni, hogy ilyen szinten belemásszanak az életébe. Ne legyél már anyuci pici fiacskája, aki sz@rni is csak akkor megy el, ha anyuka jóváhagyta.

2015. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Megbeszélés és megegyezés kérdése. Semmi másé.
2015. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 omba ***** válasza:

"anyám eléggé részese akar lenni mindennek" - hát nem a gondoskodás a gond, hanem ez.

Az anya nem része egy párkapcsolatnak - old meg.

2015. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne anyád mondja már meg neked, hogy ki felel meg és ki nem! Nem anyukádnak kell, hogy megfeleljen az a szegény lány, hanem neked! Te meg tedd szépen helyre a kedves mamát! Mondd meg neki, hogy legyen oly kedves, és ne szóljon bele mindenbe, mert pont ezzel fogja szétzilálni az életedet - és persze az összes párkapcsolatodat!
2015. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azért te se vagy semmi, hogy 23 évesen még mindig anyukád mondja meg neked a tutit...
2015. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A felnotseg kezdete mikor elhagyod szo szerint es jelkepesen is apad anyad es a felesegeddel baratnoddel valasz kozosseget.

tehat anyat lekoptatni szepen megmondod neki e a TE dolgod o az sajat ferjevel foglalkozzaon meg a szomszeddal ne veletek

EZ a TE dolgod hogy leallisd ha nmegteszed felnott efrfi vagy

ha nem akkor csak egy nagy gyerek

2015. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!