Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek együtt élésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt élésnél KINEK KELL GONDOSKODNIA KIRŐL?

Figyelt kérdés

A fiúnak a lányról anyagilag és biztonságilag, vagy a lánynak a fiúról?

Mi lenne a mi modern világunkban a normális?


23/F



2015. aug. 9. 20:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális, ha a barátnőd megtesz minden tőle telhetőt. Ő a nő, a háztartás, főzés nagy része rá hárul, ami szerintem rendjén van így.

Én például a konyhám közelébe sem engedem a párom, viszont ő szívesen porszívózik vagy mos fel.

Anyukádat pedig építsd le, mert éket fog verni közétek.


21/L

2015. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Senkinek nem kell, kivéve ha az egyik fél megbetegszik, vagy magatehetetlen lesz, de ez más szitu.

Mindegyik félnek önállóan is meg kell tudnia élni, különben az egész nem működik.

2015. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!