Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi házimunkát várnátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi házimunkát várnátok el a férfitől, ha ő otthon lenne?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 18:11
1 2
 1/12 Blade Bone ***** válasza:
Én mindent megcsinálok férfiként, szóval ha valaki nem csinál semmit, vagy nem sokat, az el van kényeztetve. De ez a nőtől függ, mit érez segítségnek már.
2015. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Az összeset, én egy emancipált nő vagyok!
2015. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az otthon azt jelenti hogy nem jar dologzni csak a no?

Ebbem az esetben mindent megcsinslhstna.

Ha arrol van szo hogy mondjuk minden masnap otthon van akkor azert sxinten segithetne egy kicsit!

Nalunk egyebkent nincs olyan hogy elvaras. Ha latja hogy vmit meg kell csinalni akkor onszantabol hozzafog. Nincsenek ilyenek hogy ove a szemet, meg s kutya etetese vagy vmi.

2015. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én dolgoznék, ő lenne otthon, akkor a házimunka java része az ő dolga lenne minden téren, mint ahogy az enyém is volt, mikor én voltam itthon. Nem mondom, hogy az ilyesmi kőbe van vésve, biztos én is segítenék neki, de nálunk úgy működik, hogy ha valaki otthon van, általánosságban az végzi a házimunkát.
2015. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha nem nem betegség/munka miatt van otthon, hanem esetleg munkanélküli, akkor elvárnám, hogy a legtöbbet ő végezze. természetesen segítenék, de szerintem az a fair, ha az otthon lévő fél végzi a házimunka java részét (hacsak nem a fent említett okok állnak a háttérben, vagy esetleg babával van otthon valaki, amellett sincs sok idő :D)
2015. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:\\

a barátom jelenleg munkanélküli

kb 6 hete,mikor a szülei jöttek látogatóba,akkor kitakarította a lakást precízen,azóta is ezt emlegeti,ha megszólom a plafonig érő mosogatnivalót,ragadó padlót,kávéfoltokat(csak ő kávézik ráadásul)...

így én csinálom meg munka után,mert szegényke nem ér rá..

2015. aug. 11. 18:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Együtt érzek! Az én párom sem igen csinálná meg. Ha most nem, akkor sem ha nem lenne épp munkája. Mindig azt a verziót hozza fel, hogy csak én lehetek munkanélküli. Jó, ő autószerelő, hamar találna, de rosszul esik a feltételezés és tőlem persze szerinte minden elvárható! De ő kijelentette, pl ő soha nem fog mosogatni! Akkor? De nekem kötelességem most is meg örök életemben! -.- De ő elél a legnagyobb kupiban is, egyszer fel nem mosna stb magától... Az anyjaék elrontották és kész, most meg nekem kell nevelnem.


Csinálja meg igen is ő is a házimunkát!

2015. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt várom el, hogy legyen önellátó, ne szolgáltassa ki magát.
2015. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezo, menekulj ... Egy ilyen ferfira (?) a gyerkocot sem bizhatod ra kesobb ...
2015. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha most lett munkanélküli, akkor 1-2 hétig érthető, hogy depizik, szärul van és minden jobb érzésben töltött óráját álláshirdetések nézegetésével tölti. Ez így 1-2 hétig oké... Utána viszont neki kéne megcsinálni. Egy olyan házaspárt ismerek, ahol az apuka nem dolgozik, mert rokkantnyugdíjas, a szeme miatt. Ő mindent megcsinál otthon. Az anyuka néha szokott azért besegíteni, ha otthon van, meg főzni is, de 80-20 vagy akár 90-10 arányban a férfi csinálja. És ez nem gond neki, sőt, jó érzés neki, hogy legalább csinál valamit.


Olyan ismerősöm viszont van, ahol ez megy, amit te is leírtál. A srác munkanélküli, egész nap UNATKOZIK, jajj meg ne sajnáljam. De hogy legalább elmosogasson? Ugyan már, neki arra nincs ideje. De lószärt se csinál, csak kockul egész nap, aztán a barátnője meló után hazaér és takarít főz mosogat... Ez ebben a formában elég gáz, nem is értem miért nem szakítanak...

2015. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!