Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élek a párommal és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makika91 kérdése:

Együtt élek a párommal és ő mindennap veszekszik velem mikor hazajön a munkából. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves nő vagyok a párom 26 éves most augusztus elsején költöztünk össze. Mióta mindennap együtt vagyunk, veszekszik velem mikor hazér a munkából. Szó szerint mindenbe beleköt, minek mentem el vásárolni (holott csak élelmiszert vettem, hogy legyen miből főznöm).

Mindek mostam és ehez hasonló dolgok. Próbálok a kedvében járni, csak olyan dolgokat vásárolok és főzök amiket tudom, hogy szeret, és ezt kapom mindennap.

Ha esetleg megkérem arra, hogy söpörjön fel vagy teregessen ki, rámförmed és azt mondja ez a nő dolga ő férfi ilyet nem csinál.

Nagyon frusztráltnak és letörtnek érzem magam ezek a dolgok matt.

Megbeszélni nemtudom vele ezeket a problémákat, mert azt mondja ne beszéljek hülyeségeket.

Viszont azt nem szeretném, hogy nekem teljesen ki keljen szolgálnom minden igényét.

Segitsen nekem néha ne csak az én feladatom legyen minden.

Segítséget szeretnék Tőletek kérni, hogy mit is tegyek, vagy, hogyan kezeljem a dolgokat.

Előre is köszönöm


2015. aug. 16. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez már az elején sem működöképes, mi lesz itt, ha össze is házasodtok?

Lakva ismerszik meg az ember, mondják. És nagy igazság.

Ő lenéz, és a minimális tisztelet sincs meg benne. Ha jót akarsz, kilépsz ebből a kapcsolatból.

2015. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Én voltam ilyen régen, idegesített a saját barátnőm az elején. Én is mindenbe belekötöttem, még abba,hogy mit vett fel. Akkoriban nagyon hülye voltam, szerintem ha nem megy pszichológushoz akkor ezen nem fog tudni változtatni és rosszabb lesz. Valószínűleg irritálod és szeretne egyedül lenni. Beszéld meg vele, vagy kér segítséget vagy kalap-kabát.
2015. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ebben a kapcsolatban a párod a "felnőtt", te pedig a "gyerek". Két ember ilyen kapcsolatát az alá-fölérendeltségi viszony határozza meg, ahogy a valódi felnőtt-gyermek kapcsolatban is. Vagy képes leszel a "felnőtt" szerepre, és ekkor van esélyed, vagy nem leszel képes, és ekkor cseléd leszel, vagy elmenekülsz.

A "felnőtt" viselkedés alapján, ha nem tetszik neki a vásárlásod, erre a helyes válasz (nagy higgadtsággal és tárgyszerűen): rendben,akkor legközelebb te vásárolsz. Ha azt mondja, hogy "... a nő dolga", arra: igazad van, a férfié pedig, hogy eltartsa a nőt. Kérem a fizetésedet, hogy beoszthassam. Kapsz majd zsebpénzt. Ha nem akar megbeszélni hülyeségeket: semmi gond, nyilván tudni fogod, mi a teendőd. Ja, nekem holnap este dolgom van, de azért vacsorázz rendesen.

Szóval hasonlók. Türelmesen, magabiztosan, de semmiképpen nem engedve. Ahogy felnőttek szokták. De a döntés a tiéd, mit választasz. Lehetőleg tárgyszerűen kezeld, ne a hamis illúzióid mentén.

2015. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakva lehet megismerni... Tessék, ő ilyen. Jó lesz ez neked egy életen át?
2015. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vorarlberna ***** válasza:
Utolsó win, vagy változik, vagy következő.
2015. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez csak rosszab lesz egyre rosszab

Lepj le

2015. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1.esnek igaza van, már nem szeret, viselkedhetsz vele akárhogyan, felnőttként-gyerekként. Aki mindenbe beleköt, azt ott kell hagyni.
2015. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"... tudom, hogy szeret" - Drága egyetlenem! Mégis miből gondolod ezt, mikor minden egyes megnyilvánulása az ellenkezőjét tükrözi! De nem tudod, hogy szeret, te szeretnéd, ha szeretne. A különbség jelentős...


Mit tegyél? Menekülj!! Képzeld el, ha most ilyen, milyen lesz később, amikor már megszokja, hogy bármit megtehet veled. Mert te hagyod. Ne hagyd! Vagy hagyd, és legyél a cselédje, lelkileg frusztrált, alárendelt. A te döntésed.

De dönts jól, mert csak egy életed van. Akarod így élni?

2015. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!