Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan veszekszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan veszekszik?

Figyelt kérdés
Ma volt nálam vendég egy barátom ketten voltunk itthon és barátnőm hívott közben én mondtam neki, hogy pár perc és visszahívom szeretem stb, mert a vendégem azt hittem, hogy már megy, de leállt kutyázni és ott volt még kb 20 percig, ezért nem hívtam barátnőmet, aki ezért kiakadt és leállt velem veszekedni egész nap, hogy nem hívtam vissza és leráztam.

2015. júl. 17. 17:55
 1/6 xyz6666 ***** válasza:
Nem hiszem hogy jogos. 20 perc még nem a világ. Max egy sms-t küldhettél volna hogy a barátod még ott van. De kicsit túlzás.
2015. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És én vagyok a bunkó, hogy leráztam és nem beszéltem vele pár szót, nem kérdeztem meg hogy van stb és egész nap ezért veszekszik velem szerinte jogosan, szerintem nem és nem tudom vele megértetni, hogy ha van velünk valaki vendég ketten vagyunk akkor nem illik telefonálni, de erre ő annyit mondd akkor is beszélhettem volna vele pár percet.
2015. júl. 17. 18:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és még közbe írtam vele face-n, de ott is már elkezdett vergődni.
2015. júl. 17. 18:05
 4/6 xyz6666 ***** válasza:
Hány éves ez a lány?
2015. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 éves
2015. júl. 17. 18:09
 6/6 xyz6666 ***** válasza:
Akkor hagyjad ad puffogjon. Majd megnyugszik. A lényeg hogy ne idegeskedj rajta. Én ne menj bele felesleges vitába.
2015. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!