Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyivel előtte "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel előtte "illik" bejelenteni a szülőknek, hogy a pároddal összekötöznél?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy

-jelenleg külön élsz?

-szülőkkel élsz?

-netán oda akarod költöztetni a párod a szülői házba?


Nagyon nem mindegy, hogy melyik helyzet áll fenn!

2015. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
félig a páromnál, félig a szüleimnél
2015. aug. 17. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Én hónapokkal az esemény után közöltem velük. Mondjuk, eleve már nem is otthon laktam, de mégis.


Ha otthon laksz, akkor szerintem minél előbb, annál jobb. Bár ez persze függ a szüleidtől is, hogy milyenek- az én szüleimnél ilyen esetben először csak félve meg kellett volna említeni magát az ötletet, majd hetekig nem is beszélni róla, hadd emésszék magukat az események alakulásán. Aztán ismét mondani, hogy néztünk pár albérletet. Az után meg, hogy találtunk egy szimpatikusat, úgy tervezzük, hogy x idő múlva költözünk oda. Akkor is próbálni minél óvatosabban, felkészülve az esetleges fejleharapásra. Ha otthon éltem volna, mikor a párommal megismerkedtem, valószínűleg még mindig nem aludtunk volna együtt.


Ha a te szüleid ennél kicsit nyitottabbak, akkor is szerintem ha már tervezitek, akkor érdemes közölni velük, tudják, mire számíthatnak. Alapvetően én ezt nem érzem olyan nagy durranásnak, de ez nyilván függ a korodtól is, és hogy van-e saját munkád, vagy nekik kell pénzelniük az ottléted.

2015. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ténylwg függ, hogy a szüleiddel laksz e, ha igen minél előbb. Én akkor szóltam nekik, amikor megbeszéltük a barátommal. Viszont 2 héten belül el is költöztem, hamar talàltunk lakást.
2015. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már mindent összepakoltál...
2015. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
23 vagyok és a saját keresetemből finanszíroznám.
2015. aug. 17. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Hát, az attól függ, milyen viszonyotok. Ha felhőtlen, akkor ülj le velük, és rágjátok át pontról pontra. Nyilván sok jó ötletet tudnak adni. De ha véletlenül némileg akadékoskodnak is, a vita akkor is sok hasznos dologra rávilágít, ami addig nem jutott eszedbe.

Más a helyzet, ha amúgy is paprikás a viszonyotok. Akkor ráérsz az utolsó pillanatban bejelenteni.

2015. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annó mi bejelentettük, mikor kezdett aktuális lenni, olyan 2 hónappal az előtt. Semmi nem változott. 21-22 évesek voltunk.


25-N

2015. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Mit kötöznél össze? Valami S&M játékban? :D
2015. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az enyémek észrevették maguktól. Egyszer csak üres volt a szobám.

Majd egy hónap múlva megtudták, hogy hova költöztünk. Igaz akkor is csak azért, mert muszáj volt.

2015. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!