Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a párom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a párom h legalabb maga után pakoljon el?

Figyelt kérdés

Igazság szerint együtt èlünk, a kapcsolatból èn vagyok a lány. Viszem a háztartást, munka mellett szinte minden ap főzők, mivel nem eszi meg a másnapos kaját, ja ès napi 2 órát utazom...


Mikor szóba kerül h ugyan mosogasson már el, kizárolag maga után, vagy pakolja el a saját cuccait..kiakad 10 percen keresztül örjöng, hogy èn ezt hogy kèpzelem. Azt mèg tudni kell h otthon mindem házi munkát èn csinálok. Most már valamit sos ki kell találni mert ezt így egyedül nem bìrom.


Ötletek esetleg?


2015. febr. 18. 11:55
1 2
 1/12 bollocks ***** válasza:
100%

Hagyd faképnél, aztán költözhet vissza anyucihoz, aki a seggét is kinyalja. Utálom az ilyen életképtelen embereket.


28/F

2015. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 CptTomato ***** válasza:
100%
Elkell vinni óvodába hogy megtanítsanak neki bizonyos szociális készségeket.
2015. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
En szepen otthagynek mindent ahol van, nem foznek ra es nem mosnek ra! Megneznem a reakciot. Ha nem ugy reagal, akkor otthagynam.
2015. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég, gáz, hogy ennyire képtelen és nem látja mennyire le vagy terhelve. Az értelmes kommunikáció lenne az alapja a dolgoknak. Miért nem tisztáztad ezeket az elején?


Most már ultimátumot kell adnod.. Amire nem jut erőd azt nem csinálod, kész.

2015. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ő így lett nevelve, ezt látta az anyjától is, hogy ő volt a család cselédje, így ezt várja el Tőled is. Nem valószínű, hogy meg fogod tudni változtatni húsz-harminc év gyümölcsét.
2015. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rugd ki. Keress ujat(. Mert sajnos itt nincs mit tenni. Igy nott fel. )De az ujnak mar 50-50% alapon vezesd be a haztartasi feladatok ellatasat.
2015. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Annyira jó, hogy mindenki tudja milyen a srác és ismeri a fajtáját...


Én ugyanazokat a tüneteket produkálom mint a kérdező párja, leírom, hogy miért.


Sosem kértem, hogy kezdje el megcsinálni a dolgokat, hogy porszívózzon, hogy mosogasson el, hogy főzzön, hogy mossa ki a ruháimat. Sőt, még én mondtam neki, hogy a ruháimhoz ne nyúljon, azokat magam akarom kimosni. Azóta is ő mossa a ruháimat és már a szekrényemben is mindent rendszerezett.

Ja, elfelejtettem említeni, 2 szakon tanul az egyetemen és mellette dolgozik 2 (már inkább csak 1) állásban. Azt is mindig mondom neki, hogy túlhajszolja magát és pihenjen, de nem igazán hallgat rám.

Persze segíthetnék neki, de előtte is megvolt a saját rendszerem mikor egyedül éltem és nem fogom feldobni. Ez a rendszer pedig a következő volt: ha úgy látom, hogy el kell mosogatni (nincs tiszta tányér/bögre) akkor mindent elmosogattam. Ha úgy látom nincs tiszta zokni/alsó, akkor minden ruhát kimostam a szennyesből (vagy annyi adagot, hogy legyen tiszta). Ha láttam, hogy nagyon sok a piszok, akkor felporszívóztam és feltöröltem.


Mióta vele vagyok nincs szükség arra, hogy megcsináljam, de ha abbahagyná, idővel megcsinálnám. Az viszont nem működik, hogy valaki rám parancsol (a párkapcsolatban, ugye), hogy mosogassak már el. Együtt élni nem is olyan könnyű. Úgy gondolom, hogy tiszteletben tartom a döntéseit és szeretném, ha ő is tiszteletben tartaná az enyémet. Ha pedig rá akar venni a házimunkára, akkor nálam a fenti tanácsom biztos beválna.

2015. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: ezt is meg kell beszélni.

Elég kevés nő viseli el az ilyen hozzáállást - azért, mert ő ennél nagyobb rendet akar. Ezt jó lenne fejben tartanod és bizonyos dolgokon változtatni.

Dolgozz ki valamilyen technikát, amivel te is részt veszel a házi munkában - és NEM CSAK AKKOR, ha már csak szennyes van körülötted. Egy nőnek rend és tisztaság kell.

2015. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha szóba hozom a tèmát, akkor elkezd örjöngeni...azèrt vagyok kicsit csalódott ès megmomdom őszìntèn hogy inkább megcsinálom, minthogy megint elkezdjen ordìtani,dühöngeni...
2015. febr. 18. 16:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ordítás, dühöngés szerintem sem megoldás.

És persze az a legjobb ha meg lehet valamit beszélni.


És nem értem miért kapok 0%-ot, amit leírtam az egy teljesen működő párkapcsolat. A másik oldalról meg nyilván aki itt kérdez, annak pont nem működő kapcsolata van és onnan nehéz megítélni ezt.


Én úgy gondolom, hogy attól mert összejössz valakivel még nem kell feladnod magad. Nem hiszem, hogy a másikra tekintettel többet kellene takarítanom és azt sem hiszem, hogy neki kellene utánam takarítania.


Amúgy az, hogy egy nőnek rend és tisztaság kell az blődség, általánosítás és kicsit soviniszta is.

2015. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!