Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem fürdik! Hogy vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem fürdik! Hogy vegyem rá? 25/L

Figyelt kérdés

Kicsit már elegem van ebből. Az elején nagyon jó illatú, bűbájos teremtés volt, szinte bevadultam az illatától, ma már semmi. Állítása szerint LUSTA!

Tudomásom szerint pedig Európában élünk, alap a napi mosdás.

Amiket pedig eddig megtettem: hiába mondom neki hogy büdös, egyszerűen lusta elmenni. Azt mondja hogy nemsokára, hamarosan, mindjárt... aztán eltelik a nap és semmi nem lesz belőle. Szex? Nincsen. Arra is lusta. Igaz, most betegeskedek, nincs is kedvem hozzá, de egyébként kezdeményező típus. Mondtam már neki hogy eléggé gusztustalan így számomra, de ez se hatotta meg. Tanácsoltam neki hogy legalább a szerszámot mossa már meg ha tesz az egész fürdés dologra, de semmi, csak pislog rám furán. Most ezért komolyan hagyjam el? Szeretem! Viszont a konfliktuskezelés sem az erőssége, ha felhozom neki hogy "miért nem vagy képes elmenni mosdani???" akár halk hangon, szerelmesen fogalmazva, akár dühösen, akkor visszahúzódik a csigaházába mint egy dedós és kéri hogy fejezzem be a csesztetést. Komolyan nekem kell egy FELNŐTT embert rávennem különböző CSELLEL (romantikus fürdés pl.) hogy menjen el? Nincs nekem ehhez kedvem hogy minden nap noszogassam, amúgy se férünk el kényelmesen a fürdőbe... na és ha megjön? Álljunk mindketten a vérben, csak mert nem akarom szagolni? Egyébként dezodort, parfümöt használ, pólóját, gatyáját naponta cserélni...


2014. aug. 9. 19:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

dobj egy sört a kádba ezt talán segít,

itt nem te hanem csak ő veszít

biztos büdös és retkes a lába,

hagyd el mégsem vagy egy láma

2014. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
55%

Akkor hagyd ott,ha már beszéltél vele erről.

Amúgy én se szoktam napi szinten fürdeni,csak hetente,de napi szinten mososm alul és a hónaljam alatt.

2014. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
75%
Elhányom magam :D Ilyen emberrel élsz együtt? :D Mármint kapcsoaltban :D
2014. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
53%
Natúr férfi, vannak ilyenek, akik nem szeretik a fürdést! Vidd el strandra, ott le kell zuhanyoznia úgy is :D Amúgy a romantikus fürdés nem rossz ötlet! :)
2014. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
ahogy írtam, az elején szinte "becsalt", jól ápolt, kedves, aranyos, cukifiú volt... volt....!!!
2014. aug. 9. 19:42
 6/46 A kérdező kommentje:
de én egyszerűen nem akarok romantikus fürdéssel becsalni őt a kádba, vér ciki! még nekem kell őt csalogatni mint valami halat vagy mi a jó ég? nincs is kedvem romantikus fürdéshez minden nap!
2014. aug. 9. 19:43
 7/46 anonim ***** válasza:
3%
Milyen gyakran fürdik? Nem te várnád el a mindennapi fürdést? Mert vannak olyanok akik mindennap fürdenek meg olyanok is akik heti egyszer.. pl én is jó én heti 2 szer.., de mégse vagyok büdös ez miatt.. Nem is tesz jót ha az ember minden nap fürdik
2014. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

És még ilyen embernek van párkapcsolata?!

Sajnállak, remélem a helyzet változik addig amíg még bírod és nem bolondulsz meg.

Változtatni kell méghozzá most azonnal!

Ha csak a szakítás hozhat változást akkor nincs más teendő...

2014. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked tűnt fel a dolog? Másokat nem zavarja, hogy büdös, nem mondták neki?
2014. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Kimutatták, hogy azok akik nem szerették a párjuk testszagát nagy százalékban elváltak.
2014. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!