Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok hazaállítana egy doboz kiscicával?

Figyelt kérdés
Hogy az utcán találta őket és meg akarja tartani mind, ragaszkodik hozzá. Mondjuk 4-5 kiscica lenne, kb. 5-6 hetesek.
2015. aug. 25. 15:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, hiba lenne a közelembe jönnie egy doboz kismacskával, mert rajongok a cicákért. :) A gond az, hogy legszívesebben megtartanám az összeset, de 5 macsesz egy kicsit sok, 2 viszont maradhatna.
2015. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem állítana haza velük, mert tudja, hogy utálom a macskákat.

Én sem állítok be a nappaliba egy kígyóval..


Ha szeretném a macskákat, akkor is maximum egyet tarthatna meg, ha nagyon akar, de többet nem. Nem vagyok a lakásban állatot tartó típus.

2015. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 omba ***** válasza:
27%

Elhajtanám....

Jószívű dolog, annak örülnék, de az komoly vállalás, és arról ne döntsön már egyedül.

Legalább egy telefont előtte!

2015. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
játszanék velük, beírnék a facebookra, hátha kellenek valakinek.
2015. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Az én párom biztosan nem állítana be azzal a szöveggel, hogy mind a 4-5-öt meg akarja tartani. Ő nagyon megfontolt és gyakorlatias, ráadásul nyilván együtt döntünk. Imádja a cicákat, az tény, de kettőnk közül inkább én megyek ennyire az érzelmeim után. :) Azt kinézem belőle, hogy hazahozná őket, ha az utcán találná, és szép dolognak is tartom, de csak addig tartanánk őket itt, amíg nem találunk megfelelő befogadóhelyet nekik. Egyrészt albérletben élünk, másrészt van öt tengerimalacunk, nem hinném, hogy nagyon kijönnének, mi meg már mozdulni sem tudnánk a lakásban. :D
2015. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

30-as nő vagyok, ne nézzetek hülyének, de visítanék örömömben :D


Imádom az állatokat, bár van is két macskánk.


Ha még nem lenne, max. 2-3-at tartanék meg, a többit elajándékoznánk megbízható barátoknak, ismerősöknek. Tapasztalatból mondom, hogy az oltás, ivartalanítás, a minőségi táp nem olcsó ennyi cicának + minden nap minőségileg foglalkozni velük és elegendő gondoskodást nyújtani nekik sem könnyű.

2015. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Imádom a macskákat, de allergiás vagyok a szőrükre. Ha lenne kertünk örülnék neki, mert ott élhetnének (nem az összes, egy kettő) de mivel nincs, nem örülnék :D
2015. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!