Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt barátnőmmel és együtt lakunk.Nagyjábol minden rendben van a kapcsolatunkal viszont ha elmegyek pár órára a haverjaimmal vagy egy haverommal akkor közben végig ír hogy hiányzok és mennyire unatkozik de ahogy hazajövök egyáltalán nem azt veszem észre hogy hiányoztam neki mert nem örül szinte semennyire és ugyanúgy kint marad a kertben nyomkodni a telefonját mintha itt se lennék vagy mintha ideges lenne rám mert elmentem.De had menjek már el havonta 1-2 x a haverjaimmal.Szerintetek miért lehet ilyen?(hozzáteszem ő is elszokott menni a barátnőivel)22/F
2015. szept. 3. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
fél, hogy megcsalod valami nővel / csak játssza az eszét / idióta
2015. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak fél,hogy valami könnyű ki kalandba keveredik a haverral és ezért inkább ellenőrizhető meg meg zaklatlak hohy.ő megnyugodnák amikor feledd inkább az egész kikapcsolódást és haza mész.Ezért nem érdeklődik utánad ha hazamentél,vagy dühös rád vagy tényleg csak így.már megnyugszol és továbbra éli a kis világában.
2015. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TatyóKirály ***** válasza:
Kit érdekel miért csinálja? Majd ha baja van, mondja, addig meg legyen el magában a drámájával.
2015. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert arra vágyik, hogy a közelében légy. Vagy hogy felügyelet alatt tarthasson.


Szerintem beszéld meg vele, hogy neked is van saját tennivalód/magánszférád/szabadidőd/stbstb.

2015. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!