Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek érdemes lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lassan áttérni a praktikus ajándékokra?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve járok, most költöztünk össze. Szerintem itt az ideje, hogy inkább olyan dolgokkal lepjük meg a másikat, aminek haszna van, esetleg a másik nem venné meg magának, mert ahhoz drága. Teszem azt egy cipő, ruha esetleg tányérkészlet.

Anyukámnak már felhoztam, szerinte ez nagyon korai, nem kéne rögtön úgy élnünk mint akik 30 éve házasok.

A barátom nagy porfogópárti, de én nem. 1-2 dísztárgy nem zavar, van egy kis polcos szekrényünk, amíg arra fér, gyűjthetjük, de nem akarok mindenhol kis cuki dolgokat látni.

Kicsit elbizonytalanodtam, hogy jó ötlet-e.


Eddig könyvet, gyertyát, kézzel készített dolgokat adtunk egymásnak.


2015. szept. 8. 17:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Igen, lehet meglepetéseket szerezni egymásnak. De mi például nem szeretjük a meglepetéseket. Inkább szervezünk valami közös programot, vagy együtt megvesszük, amit egyikünk, vagy másikunk szeretne, választ magának. "


Ez nálunk is így van. 4 évből csak az 1. évben vettünk konkrétan ajándékokat egymásnak. Számomra sokkal értékesebb az együtt eltöltött idő mintsem a pénzen vett ajándékok amik nem boldogítanak.

2015. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!