Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy oldjátok meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjátok meg ezt a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Fél éve lakok együtt a barátnőmmel és még mindig nem alakult ki a nagy wczés menete.Nincs kulcs a wc ajtónkon ezért én hiába csukom be néha bejön utánam mindig valami kérdéssel percenként így nem tudom elvégezni a nagy dolgom rendesen soha.Ti megbeszélitek ezt a párotokkal vagy hogy lehet ezt kialakítani? 21/F
2015. szept. 13. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvető dolog, hogy a párkapcsolatban őszintén és nyíltan tudjatok bármiről beszélgetni.

Igen, beszéld meg ezt vele, mivel téged ez zavar.

Ha tudja, hogy wc-n vagy, ne akarjon már utánad menni, mert ez azért illetlenség. Te se törsz rá, mikor ő ül ott.

2015. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi mindig mondtuk egymásnak hogy megyek kak.lni, vagy esetleg ezt viccesen megfogalmazva. Nekünk sem volt kulcsunk.
2015. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelt, ha véletlenül rám nyitott a férjem, őt viszont rettenetesen zavarta, ezért ha a vécén ült, én meg nyitottam a szobaajtót, már kiabálta, hogy "Ne gyere be!", akkor is, ha épp a konyhába akartam menni. Mókás volt :)

Egyébként, ha te vagy a férfi, fél év alatt már kicserélhetted volna a zárat zárhatóra, vagy felszerelhettél volna egy riglit. Holnap irány a barkácsbolt :)

2015. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az istenért megy utánad a wc-re??? Függetlenül attól, hogy kis vagy nagy wc. Mondd meg neki, zavard ki.

Gondolom te sem jársz a nyakára, mikor ő ül a wc-n.


Egyébként nyilvánvalóan szoktunk beszélgetni és ezt is megbeszéljük, ha szükség van rá..bár nálunk erre nem volt szükség, magunktól is tudtuk, hogy nem illik a wc-n zavarni a másikat.

2015. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
" Légyszíves ne gyere utánam a fürdőszobába. Ennyi privát térre nekem is szükségem van. "
2015. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!