Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az úgy járható út, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Az úgy járható út, hogy a férfi vált állást azért, hogy együtt lehessen a párjával?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit hülyén hangzk a kérdés de a barátnőmmel csak hétvégente találkozunk, mert egymástól 140 km-re dolgozunk. Nekik saját vendéglátó egységük van, és ő ott dolgozik, elég kevés a szabadnapja, és amikor szabad akkor is sok dolga van, mert a mezőgazdaságban is elég aktívan részt vesznek. Én mérnökként dolgozom egy távolabbi városban, mert itt végeztem az egyetemet, és itt kaptam egy tűrhető melót. Viszont akkor még az előző barátnőmmel laktam együtt, akivel azóta szétmentünk, és szétköltöztünk. Elég sokat vagyok egyedül délutánonként, és eléggé unalmas így, de viszonylag jó a fizetésem. Tudnék közelebb költözni, és egy közelebbi városban kapnék melót, ott viszont nagyon gyengék a fizetések. Már arról is volt szó, hogy náluk kellene dolgoznom, de nekem ahhoz nem fülik a fogam, mert kiesek a szakmámból, és nem akarom, hogy idővel az legyen, hogy amit más kemény munkával felépített, én abba csak bele ülök. Attól is tartok, hogy haza költözök nagy robajjal, és szétmegyünk, mert igazából egymás mellett hosszabb időt még nem töltöttünk el. Érdekes módon úgy érzem, hogy ő lesz az igazi, volt már barátnőm, de egyiket sem akartam elvenni, viszont mostanában folyamatosan azon jár az eszem, hogy megkérem a kezét, és ő is keményen célzott rá, hogy hozzám akar jönni, csak ez a patthelyzet tántorít el elég rendesen. Úgy érzem nincs megfelelő megoldás a helyzetre. Fél éve vagyunk együtt, de 9 éve ismerjük egymást, úgyh. elég friss a kapcsolat, de mégis elég régi.

2015. szept. 15. 07:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mert nem tanultál pszichológiát. ;) Nem alapműveltség.


Az van, hogy neked honvágyad van,ami csak kiszolgáltatottabbá tesz. Te lennél neki a jó parti. Főleg, ha beállsz a családi vállalkozásba, ha nem sírni fog a szája széle.


Minden szentnek maga felé hajlik a keze.


Régi ismertségekből, főleg ha fiatalkoriak, akkor igen jó szeretők lehetnek, vagy durván megromló kapcsolattagjai, ha csak nagyon nem egy felé visz az útjuk.


Csak akkor menj bele, ha átadod a gyeplőt és ez nem zavar. Másfél éves próba házassággal - nem járással - és ha utána mégse jönne be, kerestek.

2015. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon bírom a stílusodat.


Kicsit zavarna, hogy nem ott kell dolgoznom, ahol akarok, de mindenre van megoldás. És tényleg honvágyam van, egy idegen városban vagyok barátok nélkül jóformán csak a pénzért, és így 1 év munka után (IGEN, ez az első munkában töltött évem) rájöttem, hogy a pénz nem minden, és én nem fogok tudni egy életet más keze alatt legürcölni.

2015. szept. 15. 11:34
 13/14 anonim ***** válasza:
legalább negyedjére írod már ki ezt a kérdést...
2015. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na és? Nem mindig ugyanazt kérdeztem, mindig valami mást, és mindig új válaszokat kaptam. Ez az oldal lényege.
2015. szept. 15. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!