Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik utat választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik utat választanátok?

Figyelt kérdés

1. Egy párt, aki nagyon szeret titeket, megbecsül, jól megvagytok vele, van jópár közös vonásotok, de picit eltérő a szemléletetek. A lány vallásosabb, nyugodtabb, ti inkább racionálisabbak, picit pörgősebbek vagytok. Úgy érzitek, mintha kissé kiveszett volna a kapcsolatból az izgalom, a vágy.


2. Vagy választanátok inkább az egyedülálló életet, a tovább keresgélést?


Mindezt 26 éves fejjel. Összeköltözés előtt állunk, és picit most berezeltem. Az elmúlt 2 hónapban többször is eszembe jutott a szakítás gondolata, milyen más lenne egyedül az életem, de nem vagyok benne biztos, hogy boldogabb lennék.


Mit gondoltok?



2015. aug. 27. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
2
2015. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első.Én nyugodt vagyok,ő pörög.Tőlem pöröghet bármerre,addig én elfoglalom magam egyedül,működik a dolog.
2015. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A másodikat.
2015. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha mar most ennyire érzed a különbséget, később sokkal rosszabb lesz.

Második opcióra voksolok.


26/N

2015. aug. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te most komolyan, megszavaztatod random netes idegenekkel, hogy mi a helyes döntés a TE életedben?

Hát jó. A pörgést meg lehet tanítani a lánynak is, hosszú még az élet. szvsz. Úgyhogy az 1-esre "szavazok"

2015. aug. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már most bizonytalan lennék, nem költöznék össze. Nem biztos, hogy azakítanék, de mindenképpen várnék. Viszont nem csodálkoznék, ha a párom nagyon csalódott lenne és emiatt szétmenne a kapcsolat. Egy húszonéves, vallásos lány már lehet, hogy szeretne komolyabban elköteleződni.
2015. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha aboldogabb lennél egyedül akkor legyél egyedül. Ha nem akarod elvesziteni a másikat megpróbálhatod, de adnod kell 1 évet az összeköltözésnek, mert az elején szerintem mindenkiben megvan az, h besokkol egy kicsit, én is igy voltam,a párom is. Mondta azt is, h még várnunk kellett volna, pedig ő hivott magához, h költözzünk össze. Meg kell szokni az együtt élést is, később már nem is tudod elképzelni hogy egyedül aludj el, ne a párod karjaiban stb...25/N
2015. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tépjél be s aztan eldöntöd
2015. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!