Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudom megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom megállapítani, hogy vonzalom, szerelem vagy fellángolás?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehez, mert mindharomnal hasonlo tunetek vannak a de a szerelem azert mas, mert sokkal tovabb tart es baromira tud fajni es total kifordit onmagadbol:-))


A vonzalom ha semmi nem tortenik relativ gyorsan elmulik, a fellangolas szinten es egyik sem fajdalmas:-)

2015. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szerelem ott kezdődik, amikor már JÓL ismerem a másikat, a hibáit is.
2015. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 éve nem tudok elfelejteni valakit. Úgy értem, hogy kb. fél évente beszélgetünk egyszer, de akkor kalapál a szívem meg minden :D nem tudom hova tenni.
2015. szept. 16. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyet értek, tényleg nagyon tud fájni. Mi a különbség? Csak rá tudsz gondolni, a szíved kiugrik, mindenről ő jut eszedbe, mindent szeretnél vele megosztani, és ahogy telik az idő, ez csak fokozódik!
2015. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ez inkább rajongás...
2015. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rajongásnak nem mondanám. És a leírtak alapján szerelemnek se, mert nem ő minden gondolatom. Többször is eszembe jut, el-elmosolyodom mikor visszagondolok a beszélgetéseinkre és szeretnék minél többször találkozni vele, de például nem igazán érzek késztetést arra, hogy megosszam vele minden gondolatom, cselekvésem, avagy éjjel-nappal vele legyek
2015. szept. 16. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
A vonzalom az, amikor valaki csak teszik. Fellángolás az, amikor szerelmesnek érzed magad, de még nagyon kezdeti szakaszban jár a kapcsolatotok, nem vagytok még biztosak egymásban, ismerkedtek. Mivel te félévente egyszer beszélsz az illetővel, neked ez a szakasz húzódhat régóta. A szerelem az a szakasz, amikor már pontos képed van az illető hibáiról és jó tulajdonságairól, és már nem csak a fizikai vonzalom és a róla alkotott idealizált kép tart mellette, hanem maga az ember. A közös jövőtöket építitek, és nem is kérdés, hogy egymáshoz tartoztok.
2015. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy évig voltam együtt vele, addig teljesen őszinte érzés volt bennem iránta. Utána azt éreztem változás kell, mert elegem van. Fél évre rá már ez volt. Amikor beszélgetünk, akkor 1-2 hónapig napi szinten értem. Változtunk mind a ketten elég sokat, de ismerem.

Nagyon nem tudok kiigazodni hogy jelenleg mit érzek, mert én ez idő alatt végig úgy éreztem, ő hozzám tartozik. (Fordítva is, de kicsit más volt a helyzet, mivel próbálkoztam másokkal)

2015. szept. 16. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!