Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom azért adta ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azért adta ki az utam, mert szerinte nem vagyok neki elég hálás. Van1 közös gyermekünk. Ez normális dolog a nőknél?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg,nem kocsmázom s nem járok sehova.Csak fáradtan haza a munkából.És szeretem!
2015. szept. 21. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Megdicséred néha? Akár őt, akár a főztjét, vagy bármit amit csinál? Foglalkozol vele?
2015. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Csak elfogadod azt amit ő nyújt, vagy viszonzod is? Ha az ember csak ad, de nem kap vissza semmit, előbb utóbb megunja.
2015. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltál neki hálás valamiért? Tudomására hoztad?
2015. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is erre tudok tippelni, hogy esetleg egyoldalúnak érezte a kapcsolatotokat. Gondolod, hogy ő nem fáradt? Nem tudom mennyi idős a gyereketek, de gondolom egy ideig otthon volt vele vagy esetleg még mindig otthon van. a gyereknevelés sem gyalog galopp, ő is biztosan fáradt.


Esetleg a gyerek még nagyobb, ő dolgozik, mellette rendben tartja a házat, főz, játszik a gyerekkel stb.


Persze nem tudom mi van nálatok, ez mind feltételezés, de erre tudok gondolni.

2015. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kutya szokott halas lenni a ferjem szeret halat nem varok tole hiszen mindketten teszunk a hazassagba egyenlo aranyba
2015. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt az én párom sem bírta egy ideig megérteni, míg egy próbálkozásom alkalmával (mikor próbáltam elmagyarázni mi a gondom) fogtam, és otthagytam az utcán, hogy menjen a dolgára, én meg megyek haza. Aztán persze elmesélte a nővérének a dolgot, aki velem értett egyet, így aztán úgy jött haza, hogy beszéljük meg.

Nézd, a házimunka+gyereknevelés baromi fárasztó. Te melózol, az is kimerítő, de a gyerek megbetegszik, a gyerek hisztizik, koszt csinál ott, ahol 5 perce takarítottál és hirtelen anyaként a világ összes mesterségében profinak kell lenned, mert mindent meg szeretnél adni a gyerekednek és mellette a párodnak.

Borzasztó rossz érzés, mikor napi szinten olyan dolgokat csinálsz, amit utálsz, mégis meg kell csinálni, mert tudod, hogy a férjedre egyszerűen nem számíthatsz. Mert fáradt.

Nem a hála a jó szó, amire a párod vágyik, az a MEGBECSÜLÉS. Hogy valaki azt mondja neki, hogy köszönöm, hogy itt vagy, támogatsz, én is itt vagyok neked, mondd miben segítsek.

2015. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!