Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg idegesítö pits lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg idegesítö pits lennék ezek alapján?

Figyelt kérdés

Itt mondták páran, hogy csak olyan nöt ne, mint én. Azon akadt ki mindenki, hogy miért vagyok otthon szoknyában térdzoknival, ez nem divatbemutató, meg hogy úgy nem lehet jó takarítani. Amikor meg megmondom, nem én szoktam fözni, mosni és takarítani otthon, hanem a párom, én alig vagyok otthon, amikor meg igen, akkor inkább rajzolok, zongorázom...


Valóban botrány?


2015. nov. 2. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyáltalán nem. Ha meg melegítőben meg bő pólóban lennél, az lenne a gond, hogy elkényelmesedtél a kapcsolatban és már nem akarsz tetszeni a párodnak :D

A takarítás meg a főzés meg gondolom közös megegyezés alapján a párod dolga, akkor meg nem lehet azzal se senkinek baja.

2015. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem botrány. Ha ehhez az életmódhoz találsz balekot, aki főz és mos rád, akinek így jó, akkor legyetek boldogok!
2015. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nincs is annál szebb látvány, amikor a porszívó szellőzője fellibbenti a bugyi nélküli testen a szoknyát. :D Khmmm...a kérdésre felelve nem tartom botrányosnak ezt, ha megegyeztetek a feladatokban.
2015. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
100%

Hát ennek sűrűn szex lenne a vége :D

És nem azért mert idegesít ez a kombó,nagyon nem.

2015. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Egy ilyen palimadarat szeretnék én is kifogni.
2015. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RRR ***** válasza:
74%
ha ti jól elvagytok ,akkor xarjál le mindenkit ,aki beleugat az életetekbe!!
2015. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Pfff. Kb első nap dobnálak ki ha nem főznél nem mosnál nem takarítanál. Nem mondom, hogy csak te csináld hanem közösen. Imádom azokat a nőket akik azt hiszik, hogy elég a testiséget belevinni a kapcsolatba és ennyi. Hát nagyon nem. Nekem nem kéne egy ilyen nő aki csak az élet jó oldalát habzsolná a problémákat meg ráhárítja a férfire azzal a szöveggel, hogy " hiszen te vagy a férfi old meg ". Kocc. :D
2015. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!