Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Mi volt az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi volt az eddigi legjobb ajándék, amit a párotoktól kaptatok? Többet is írhattok.

Figyelt kérdés
Milyen alkalomra? És hány évesek vagytok? :)

2015. nov. 23. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet ilyet mondani akkor a legjobb ajándék ő maga volt, mert én neki örültem legjobban az életben akkortájt. 23.
2015. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom ajándék és meglepetés nálad egy lapon említendő, de egyszer sütött nekem mézeskalácsot meglepetésnek :P

eddig az a nyerő :)

mindketten 22 évesek vagyunk...


22F

2015. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Aranykarkötő, karóra


Karácsony, születésnap


28, tavaly kaptam mindkettőt. 3 éve vagyunk együtt, a párommal, holnaphoz egy hónap múlva lesz az eljegyzésünk. Szóval már azért egy bizonyos idő eltelt, ahhoz hogy egy jóval nagyobb értékű ajándékot adjunk egymásnak.

2015. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb ajándék nem volt, mindegyiknek nagyon-nagyon örültem, mert bár nem nagy értékűek voltak, látszódott rajtuk, hogy odafigyelt rám a barátnőm.


Volt olyan, akitől kaptam sálat, mert egyszer megemlítettem, hogy csak egy van, és milyen rossz, hogy ha kimosom, akkor várni kell, amíg megszárad.

Kaptam órát (nem drágát, csak jópofát), mert egyszer mutattam neki, hogy ez milyen mókás, de mivel már van 3 órám, ezért plusz egyre akkoriban sajnáltam kiadni a pénzt.

Kaptam Simon's Cat-es falinaptárat, mert tudta, hogy szeretem azt a minisorozatot.


Szóval innen nem biztos, hogy tudsz ötleteket meríteni, mert mi nem ismerjük a barátodat. Én pl azt csináltam, hogy év közben felírtam sok lehetséges ajándékot, amit hallottam tőle, hogy szeretne, aztán ünnepkor csak elő kellett venni a listát és megnézni, mit nem vett meg azóta :)


Amivel én a legnagyobb sikert arattam, hogy egyszer saját magam kötöttem egy sálat akkori barátnőmnek karácsonyra. Hónapokig csináltam, és bár nem lett tökéletes, nagyon örült neki :)

2015. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nem ötletkeresés céljából írtam ki a kérdést, csupán a kíváncsiság vezérelt.
2015. nov. 23. 18:13
 6/6 anonim válasza:
100%
Lényegében az első válaszíróval értek egyet de ha hiszed ha nem a legszebb ajándék egy kézzel varrt plüss oroszlán volt aminek a mellkasába volt varrva hogy szeretlek.
2015. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!