Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire para kérés szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire para kérés szerintetek, hogy otthon "felöltözve" legyek esténként a férjemmel?

Figyelt kérdés
A munkánk miatt alig látjuk egymást, csak hétköznap esténként, hétvégén a beteg szüleinket látogatjuk mindketten, jóformán 1 éve. Nehéz, de jól viseljük. Egyetlen dolgot mondott a férjem hogy ő hetek óta csak szabadidő ruhában lát és már nem is tudja, hogyan öltözködöm. Tudom hogy bírja a stílusom... muszáj a munkám miatt szép ruhában járnom, és a szoknya testszínű harisnya csizma kombó a kedvence, aminek szezonja épp most van :D szóval azt mondta, hogy örülne, ha így várnám, amíg ő is hazaér, ez kb fél óra. Nekem ezzel két parám van... Egyrsézt nagyon jól esik levenni a ruhámat amikor hazaérek, és átcserélni az itthonira. De ezt még kibírnám mondjuk, addig szellőztetek :D Másik hogy legyek a lakásban az utcai csizmámban? Nincs váltó, és pénzem sincs arra, hogy csak ezért vegyek egy itthonit. Gondolhatjátok, hogy alig van időnk takarítani, én meg most hordjam be pluszban a koszt? A férjem azt mondta, hogy nem baj, ha ezen múlik, ő porszívózik minden nap, szóval sztem eléggé akarja... :D sose láttam még porszívót fogni, nálunk ő az aki inkább süt főz :)
2015. nov. 28. 18:11
1 2 3
 1/24 opened paradise ***** válasza:
88%

Számodra az?

Szerintem nincs ebben semmi sem. Nem egy perverzió,hadd férjen már bele! :D

2015. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott, hogy perverz lenne :D igazából az egésszel a legnagyobb parám, hogy be kell lépnem az utcai csizmámmal a nyáron lerakott padlószőnyegre, vagy akár a fekete konyhakőre, amin minden látszik (tudom így már utólag, hogy nem ezt a színt kellett volna választani :D az előszobában nem várhatom :D én nemet mondanék neki, ám közben érzem hogy fontos neki nagyon és nehéz időszakot élünk át a szüleink miatt így aztán nagyon oda kell figyelnünk egymásra.
2015. nov. 28. 18:26
 3/24 opened paradise ***** válasza:
Legyen a konyha. Az csak egy kis extra fűszer :D
2015. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be kézben és mosd le/tisztítsd le kádnál/zuhanynál.Legyen egy szép napja :D
2015. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is h lemosom 1x, de o azt szeretné ha minden este így lenne
2015. nov. 28. 18:38
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Mindenkinek megvan a maga perverzíója. Nem para.
2015. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akk tervezzek be minden estére egy csizmapucolást?
2015. nov. 28. 18:43
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy olyan kérés amit simán lehet teljesíteni, nem kerül semmibe. Nehogy már ezen múljon :)
2015. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ok kezdtek meggyőzni... már csak abban segítsetek hogy legyen minden este csizmatakarítás vagy fogadjam el a porszívózást?
2015. nov. 28. 18:51
 10/24 opened paradise ***** válasza:
100%
Úgy nem lenne neki jó,hogy egy olyan kórházakban használt,cipőre húzható "zokni" lenne rajta a csizmádon?
2015. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!