Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régóta edzem, otthon, esténkén...

Régóta edzem, otthon, esténként fekvőtámaszt, felüléseket, guggolást, huzódzkodást, (stb) végzek. Fejlődtem valamennyit, de egy ideje nem látok változást. Többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Most váltani akarok, a fegyencedzés szerint szeretnék edzeni, viszont ott az alapok nagyon könnyüek, nem hiszem, hogy fejlõdnék vele. Kezdjem el azt, vagy inkább folytassam, amit eddig csináltam? Idõvel jobb lenne a fegyencedzés?

Eddig H-K-SZ, p-SZ edzettem, fegyencedzés szerint H-K, CS-p kéne.


2014. aug. 1. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

a legfontosabb kérdés: hogy állsz a kajával?


amúgy húzódzkodást egy időn után én már súllyal a hátamon csináltam. a guggolást szintén lehet súllyal.

2014. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja ja, semmit sem szóltál a kajáról.
2014. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kajára sajnos nem nagyon tudok odafigyelni.. próbálok nem túl sok zsíros kaját enni, ill sok fehérjét enni, de mikor hogy alakul :/
2014. aug. 1. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos egy szint után ez határozza meg :/ Ha nincs meg az elegendő mennyiség és arány, akkor sajnos hiába ügyeskedsz az edzéssel.
2014. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2014. aug. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!