Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Előfordult már hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már hogy a párotok megütött titeket miközben ő aludt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Összebújva alszunk egész éjjel, nem szokott közben kapálózni :)
2015. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem sikerült egyszer az egyiknek orron vágni. Valami rosszat álmodhatott, amire felébredtem, fordultam felé, ekkor megküldte a fejemet. Fú, de fájt. Persze nem keltettem fel, csak odabújtam hozzá, de ellökött :D
2015. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze. Szoktunk is viccelődni vele, hogy veri az asszonyt. :D

Vannak nyugtalanabb időszakai, akkor szokott ez előfordulni.

2015. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Viszont az engem jobban zavar, hogy néha tenyérnyi nyáltócsát hagy a hátomon, ha összebújva alszunk. :D
2015. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azèrt kèrdezem, mert eddig kètszer fordult elő, hogy megütött, mindkètszer rossz álomból próbáltam felèbreszteni ès a harmadik alkalommal az öklèt az orrom előtt állìtotta meg. Na akkor megijedtem. Ilyenkor csak alszik tovább ès reggel nem emlèkszik semmire.
2015. dec. 1. 20:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Átfordulásnál, véletlenül. 3 év alatt egyszer ő engem, egyszer én őt, egyszer pedig a kutya engem (ez fájt a legjobban :-D). Nincsenek rossz álmaink.
2015. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért kérdezted meg, mert.. És? Mi a kérdés? Mármint miért fontos ez?


Nyilván nem szándékosan teszi.

2015. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem direkt csinálja de eszembe jutott mi van ha lelki eredtű a dolog. Vannak furcsa ès èrthetetlen dolgai ès csak tudni akarom fog e ez bármilyen irányba változni, mert ha egyszer komolyan megüt, akkor az már nem lesz vicces. Eddig sem mindig nevettem rajta mondjuk.
2015. dec. 1. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Nos a párom akárhányszor agyonverhet az ágyban álmában, tudom, hogy soha az életben nem emelne rám kezet ébren.


Stresszes a munka, forgolódik, ilyenkor ez van. Vagy ha épp verekedőset álmodik, és valaki kívülről piszkálja, akkor ő azt úgy érzékeli, mintha az álmában történne, ezért leveri az illetőt.


Erre nagyon jó példa az, amikor a párom mondjuk részegen jön haza (akkor is nehezen ébreszthető) és mondjuk letúr az ágyról..felébreszteni nem tudom, ezért próbálnám arrébb tolni, de én akárhogy tolom, ő annál inkább nekem feszül. Ez azért annyira nem bonyolult..álmában érzékeli, hogy valaki erőt fejt ki rá, hát ő próbál ellentartani.

Ugyanez van a rossz álmoknál. Lehet lelki eredetű a dolog, de nem olyan értelemben, hogy akkor ébren is agresszív lesz és agyonver.

2015. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Engem is megütött egyszer álmában. Elvileg azt álmodta,hogy b*zik másznak rá,én pedig pont odabújtam,és durr,máris a számra csapódott az ökle. Úgy meglepődtem,hogy nem is fájt. Barátom egyből felébredt,felkapcsolta a villanyt és mikor meglátta hogy felrepedt a szám borzasztóan haragudott magára,nem győzött bocsánatot kérni. Azóta sosem fordult elő.
2015. dec. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!