Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mások ezt hogy csinálják?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások ezt hogy csinálják? Hogy találnak időt mindenre, amire szeretnének?

Figyelt kérdés
Mostanság kezdődött meg az az időszak az életemben, amikor az egyetem végeztével végre minden nap fixen 8 órákat (+1-1 óra az utazással) nem vagyok otthon, plusz utána edzésre menni, hobbimban részt venni esténként, hazaérvén takarítani, vacsit/ebédet főzni. Mások hogy csinálják, hogy hétköznap együtt vannak valamennyit a kedvesükkel? Mi lesz itt, mikor már gyerekek is vannak? Hétvégente látni csak a családot? Vagy valamit én/mi rontunk el? Ti hogy csináljátok? Látjátok egymást hétköznap, azt leszámítva, hogy este köszöntök egymásnak, jóéjt kívántok, és már alszatok is?
2015. dec. 2. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Na ez engem is érdekelne:)
2015. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén? Úgy, hogy nincs edzés, nincs hobbi, nincs haverozás. Alkalmanként belefér egy-egy jó baráti találkozó, fodrász, stb. Otthon van/lenne egy kevés időm mozogni, de ha rendszeresen munka után ilyenekkel tölteném az időm, akkor a gyerekemmel nem találkozék csak hétvégén. Ez nekem meg nem fér bele az értékrendembe.
2015. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem látjuk egymást. :) Vannak jobb, és rosszabb napok. Az ember néha elszabadul és beiktat egy randit, esetleg. Kivesz pár nap szabit. Lóg, csúsztatja a túlórákat, zsonglőrködik. Ez ilyen.
2015. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Én dolgozó szülők mellett nőttem fel, ők is meg tudták oldani, én is megoldom. Egy rakás dolgot lehet kombinálni, ha többen vannak egy háztartásban, meg lehet osztani az otthoni munkát, nem kell minden főzés mellett állandóan ott állni, én pl. utazás közben szoktam olvasni... stb.
2015. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

fontossági sorrend. rendes munka mellé nem fér bele teljes időben hobbi, barátok, párkapcsolat, család, pihenés, házimunka is... rangsorolni kell, hogy mi fontosabb, és arra több időt szánni. valamiből el kell csípni, hogy több maradjon másra. nekem pl. prioritás a párkapcsolat, illetve az itthoni pihenés, ezért a barátaimmal kevesebbet találkozom, de ezzel ők is hasonlóan vannak pl.

23n

2015. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Egy atlagos hetkoznapom:


Napi 8,5 orat dolgozom (9-fel6), plusz 2x45 percet utazom. Hazaerek, picit pihenek, aztan ha nincs otthon kaja, fozok - altalaban 2 napra fozok, ill. hetvegen, neha tul sokat, olyankor lefagyasztok belole, maskor lustabb napomon csak ki kell venni a hutobol. Meg van olyan is persze, hogy hideget eszunk neha, nem gorcsolok ra :) Ami a takaritast illeti, altalaban rogton elpakolunk/elmosogatunk magunk utan, nem olyan nagy a lakas sem, igy napi 15-20 percnel tobbet nem kell szoszolni otthon, hetvegere meg maradnak az olyan dolgok, mint a felmosas stb. Tisztasag van, de nem vagyunk rendmaniasak, ha 1-2 napig nem csinalunk semmit, nem erezzuk tragedianak.

Heti nehanyszor elmegyek uszni, ez sosem fix, mikor hogy (de azert minimum heti ketszer), de kozel van az uszoda. Megnezek 1-2 sorozatreszt/egy filmet, vagy elmegyek talalkozni baratokkal, vagy skypeolok a csaladdal/baratokkal, vagy elolvasok egy konyvet, vagy jatszom.. mikor epp hogy.

A baratom delutanos heti 5 napon, igy keson er haza, 9-10 elott sosem. Mielott hazaer, addigra mar en vegzek a dolgaimmal, ha otthon vagyok (es nem valahol a varosban a barataimmal, ami kb heti 1 alkalom hetkoznap) akkor megvacsizunk, bemegyunk a varosba vagy otthon nezunk egyutt valamit, kartyazunk, beszelgetunk, xboxozunk, eppen mihez van kedv. Ejfel-1 elott nem szoktam aludni jarni, igy van egymasra is egy kis idonk. Hetvegen tobbet logunk egyutt altalaban, de olyan is van, hogy kulon toltjuk a hetveget.. Nem vagyunk osszenove, vannak kulon programjaink.

A csaladom evente 2x latogatom par napra.


Nem tudom, valahogy nem erzem ugy, hogy ne lenne idom azokra a dolgokra, amiket szeretnek. A legnagyobb hobbim az utazas, de sajnos veges a szabadsagaim szama egy evben, viszont gyakran elszabadulok valamerre igy is :)

2015. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Az én napi rutinom:


9-17:30ig dolgozok, 45 perc amíg hazaérek.

Általában sosem főzök, bent veszek enni, és azt hozom haza, vagy nagyon ritkán főzök egy csomó kaját és az megmarad hétköznap is, többi napon hideget vacsorázok.

Két nap a héten edzek teremben, olyankor az este el is megy.

Még két nap, általában egyszer szerdán és egyszer vasárnap edzek otthon egy órát.

Azon kívül heti háromszor versenyzek online játékokon ez napi 2-3 óra. Amikor nincs kedvem filmet nézek.

Barátommal a nem termes edzős napokon találkozunk, este 22:00 körül szoktunk egymással foglalkozni. Fürdés, szex, beszélgetés.

Két hetente egyszer elmegyünk valahova randizni, vagy baráti találkozóra.

Hétvégén szombaton takarítok és bevásárolok ha kell. Vasárnap vannak a programok, az üres órákban filmezek, játszok, olvasok, stb.

Éjfélkor szoktam elaludni és nyolckor kelek.


Nálunk általában ez a program. Gyerek egyelőre nem izgat.


24L

2015. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Nàlunk is ez a helyzet, ezen törpölök 3 hónapja. Csak itt mèg tetèzi a dolgot hogy pàrom èjszakàs... így van olyan nap, hogy nem làtjuk egymàst, pedig együtt élünk!

Bàr igy legalàbb esténkènt több időm van a hàzimunkàra, pihire. Bàr ez sovàny vigasz.

2015. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Én láttam már olyat BKV járatain, hogy tanár ott, út közben javította a dolgozatokat. :-)

Meg kell tanulni beosztani az időt, üdv a felnőttek világában.

Nekem mindkét szülőm dolgozott, soha nem éreztem, hogy ne lett volna idejük mindenre, amit akartak, az otthoni munkába bevontak a tesómmal minket is, együtt paníroztuk a húst, én sokszor mentem a közeli boltba bevásárolni gyerekként egyedül, ideadták a pénzt, volt, hogy a visszajáró az enyém maradhatott zsebpénzként.

2015. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Az én rutinom:


7:00-től 16:00-ig dolgozunk mind a ketten. Fél óra az út hazáig. Hazafele be megyek a boltba, megveszem a vacsinak valót. Hetköznap egyszerűbb kajákat főzök, de ritkán van hideg vacsora. Kb 16:45-re otthon vagyok. Ha valamit széjjel hagytunk akkor azt összedobálom, megfőzök és 18:00-18:30-kor vacsizunk. :) vacsi után 19:30 kb) hetente 4-szer megyek futni. Ő néha elmegy hétköznap a barátaival, én ezt hétvégén oldom meg. Szóval majdnem mindig van időnk mindenre.

2015. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!