Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha ilyen lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ilyen lett a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel és azóta szinte együtt is lakunk.Mostanra rengeteget veszekszünk,minden nap,én nem érzem már hogy ő szerelmes lenne belém,már nem érdelem annyira pedig ő állítja hogy nem így van de én pedig így érzem.Szóval a sok veszekedés meg hogy nem érzem már hogy fontos lennék neki teljesen elvette a kedvem már a kapcsolattól.Fél évig nőgyógyászati baja volt és nem igazán foglalkozott a kikezelésével,persze elment vele nőgyógyászhoz 3-4x is de húzta folyton és szinte elviccelte az egészet így én is elkaptam tőle vagy 10x a betegséget.Kicsit bosszant hogy ennyire nem foglalkozik már magával ha velem van és nem zavarja őt különösebben hogy nemi baja van mert gumival attól még úgy is lehet szexelni.Nincs az soha hogy ő jönne oda hozzám hogy szexeljünk vagy hogy nedves lenne.Ez még inkább bosszant már.És mióta alig szexelünk és legtöbbször úgy megyek el ha én kiverem(előtte és rá) ő nem csinálja nekem vagy teljesen unottan csinálja amitől szintén elmegy a kedvem.Szóval a lassan fél éves nemi baja után amit még azóta is "kezel" kicsit hamarabb felkapom a vizet mindenen és kezdek besokalni.Ti mit csinálnátok? 22/F
2015. dec. 3. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen, így otthagynám a fenébe.
2015. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek így nincs sok értelme...:( Mi az, hogy nem kezelteti ki magát ? Ez olyan igénytelen. Ultimátumot adnák neki, hogy vagy normálisan rendbe rakja magát, és ebben és ebben változzon, ha meg nem, akkor le kell zárni.
2015. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott. Ha szeretne, kezeltetné magát, és a szexuális életetek sem így alakulna. Ha meg nincs szerelem, akkor már fölösleges megbeszélni is. Beszélgetni akkor lehet, ha még szeretitek egymást, DE ott a konfliktus. Ő nem szeret, sajnálom.


20/L

2015. dec. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!