Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményetek erről ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről ha a férfi a visszautasító?

Figyelt kérdés
Már a múlt hónapban észrevettem hogy csak én kezdeményezek.Legyen az csók, ölelés, szex. dec. 4.-én elutaztam itthonról 5 napra és amikor hazajöttem még csak meg sem próbált közeledni. Kaptam egy puszit egy öleléssel és ennyi. Tegnap 11 nap utân eljutottunk odáig hogy összebújjunk. Alábbhagyott 15 perc után a teljesítménye mert ő álmos. Ez volt 10 órakkor és jelzem nem a meló miatt fáradt. szerintetek?
2015. dec. 16. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet van neki más is..

Vagy nem érdekled,esetleg nem szerelmes beléd..

Nálam pont fordítva volt..a közeledést illetően..Szóval ez fura amit írtál:)

21/F

2015. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másik nő esetleg?
2015. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy derìtsem ki? :(
2015. dec. 16. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne kutakodással,mert az nem vezet jóra..inkább próbád ki mi van ha nem közeledsz felé..akkor nem történik semmi majd??

Mert ez így nem kapcsolat..fontos dolog a szeretet kifejezése.:)

2015. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor szóváteszem akkor közeledik. Egyébként a napokban mondta hogy tőlem szeretne babát és hogy lassan próbálkozhatnánk,de ez a kettő nekem nem fér össze. Ha rákérdezek csak letagadja hogy lenne valakije
2015. dec. 16. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:

>Ha rákérdezek csak letagadja hogy lenne valakije


Nincs sok értelme ezt kérdezgetni, a bizalmatlanság jele és nem tesz jót egy kapcsolatnak.

Miért nem beszélgetsz többet arról vele, hogy miért hiányzik az intimitás, miért nem közeledik többet? Nem elég az, hogy szóváteszed és akkor egy picit aktívabb, hanem derítsétek ki, hogy mi változott, miért van ez. Ha elkezdesz kombinálni magadban, csak rosszul jársz.

2015. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!